Jako dietetyk znam moc dobrego, zdrowego śniadania! Zawsze zaczynam dzień od bogatego w białka i pysznego brekkie. Odżywcze śniadanie odgrywa ogromną rolę w utrzymaniu poziomu cukru we krwi przez cały dzień, co oznacza; stabilna energia, dobry nastrój i równowaga wagi.

Rozpoczynając dzień od śniadania pomożesz swojemu organizmowi ustabilizować poziom cukru we krwi. Pomoże Ci to w dokonywaniu zdrowszych wyborów w ciągu dnia i utrzymaniu pragnienia na niskim poziomie.

1. Posiadanie śniadania bogatego w białko jest niezbędne dla energetycznego i skoncentrowanego dnia. Większość ludzi je tosty z dżemem lub płatkami zbożowymi … .powodem jest katastrofa cukru we krwi i powoduje gwałtowne spadki w ciągu dnia, witajcie w mgłach mózgu! Bogate w białko brekkie zapewni Ci pełne i energetyzujące, bez wzlotów i upadków i pomoże ci zachować czujność i skupić się przez cały dzień.

Niektóre z moich ulubionych śniadań to:

• Jajka, awokado i warzywa w bochenku bezglutenowym

• Koktajl JSHealth Power Protein

• Grecki jogurt z jagodami, orzechami i nasionami

Przejdź teraz do strony internetowej Siberian Health, aby dowiedzieć się więcej o zdrowych suplementach w Twoim mieście.

2. Osobiście czuję się tak naładowany energią, sytości i gotów do podjęcia dnia, kiedy jem dobre, odżywcze śniadanie. Pomijanie brekky sprawia, że ​​czuję się zmęczony, rozdrażniony i wyczerpany. Pragnę przez cały dzień cukru i węglowodanów. Posiadanie dobrego śniadania sprawia, że ​​czuję się na szczycie świata i jestem gotowy na to, co dzień rzuca na mnie.

3. Uważam, że jedzenie śniadania nie ma wpływu na tarczycę (metabolizm). Pomijanie posiłków może wywołać reakcję stresową, która wyzwala uwalnianie kortyzolu, który może bardzo ciężko schudnąć. Uważam też, że pomijanie posiłków powoduje, że przejadamy się przy kolejnych posiłkach.

4. Posiadanie śniadania to świetny sposób, aby dodać więcej różnorodnych składników odżywczych do swojego dnia. Możesz załadować bogate w przeciwutleniacze pokarmy, takie jak jagody lub jogurt przyjazny dla jelit, lub wypełnić swój talerz zieleniami, które kochają ciało. Pomijanie tej okazji do odżywiania się oznacza, że ​​będziesz miał mniejszą szansę na uzyskanie wystarczającej ilości witamin, minerałów i składników odżywczych w ciągu dnia (i sprawia, że ​​wybierzesz mniej gęste składniki odżywcze na lunch, przekąski i kolację!).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here