Bardzo krótkie fryzury męskie

Bardzo krótkie fryzury męskie to najbardziej praktyczna i wygodna opcja, która wygląda odważnie i stylowo w tym samym czasie. Kolejnym znaczącym dodatkiem tej fryzury jest łatwa do przeprowadzenia w domu. Krótkie męskie fryzury są najpopularniejsze już od dłuższego czasu. Fryzury Męskie krótkie są najbardziej popularną formą uczesania. Wiele osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet, uważa męskie fryzury krótkie za najbardziej odpowiednią formę uczesania dla prawdziwego faceta.

Przystrzyżone boki

Jeżeli wybierzemy fryzurę z przystrzyżonymi bokami, to możemy również pokusić się o to, by ciekawie wystylizować górę. Dzięki temu połączymy dwa najmodniejsze trendy tego sezonu, a efekt z pewnością będzie przyciągał uwagę.
Jak dobrać najlepszą dla siebie modną krótką fryzurę
Fryzura męska krótka a kształt twarzy- Fryzury męskie krótkie z włosami o równych długościach pasują twarzom owalnym, szczupłym.
Taka sama długość- Dobrze sprawdza się u mężczyzn o ciekawej strukturze czy kolorze włosów.
Wygolone boki, dłuższa góra- to obecnie jedna z najbardziej modnych fryzur męskich, pozwala dobrać odpowiednią wersję niemal każdemu mężczyźnie.
Prawie na zero- tego typu męska fryzura krótka jest deklaracją przynależności do pewnej grupy, często o charakterze ideologicznym i przez wielu kojarzona jest negatywnie.

Przykładowe fryzury męskie krótkie

Bardzo krótkie fryzury męskie1. Miska- Fryzura ta składa się ze znacznie dłuższych włosów na górze głowy i krótszych dokoła niższych partii głowy, przy czym rozdział pomiędzy włosami długimi a krótkimi jest bardzo wyraźny.
2. Szczotka- W celu uzyskania tego typu fryzury, boki i tył są strzyżone krótko i regulowane, natomiast wszystkie włosy na górze głowy są strzyżone na tę samą długość, bez cieniowania.
3. Fryzura biznesmena- dotyczy włosów ze stożkowym cięciem boków i tyłu, z pozostawieniem włosów na czubku głowy w takiej długości, która umożliwiałaby wykonanie przedziałka, ewentualnie zaczesanie włosów z czoła do tyłu.
4. Cezar- włosy na czubku głowy są cięte warstwowo, do długości 1 lub 2 cali, przód jest zaczesywany do przodu w postaci niewielkich ząbków, układających się w grzywkę.
5. Cięcie warstwowe dotyczy fryzur, w których różne partie fryzury są różnej długości. Warstwy te mogą być cieniowane i wówczas poszczególne długości gładko przechodzą w inne, albo pozostawione bez cieniowania, co daje efekt schodkowany, bardziej nowoczesny.
6. Pompadour to rodzajowa nazwa fryzur, w których włosy z czoła są noszone zaczesane do tyłu. Fryzury takie mogą być zarówno bardzo długie, jak i bardzo krótkie w swojej górnej części.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here