I Komunia Święta jest ważnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka. W takich momentach, poszukując czegoś naprawdę wartościowego, najlepiej zatrzymać się na chwilę i zwrócić ku tradycyjnym rozwiązaniom. Po jaki prezent sięgnąć ? Zdecydowanie taki, który podkreśli wyjątkowość okazji, a jednocześnie prawdziwie ucieszy dziecko. Takie zadanie może z powodzeniem spełnić kultowy zegarek komunijny zgodny z najnowszymi trendami.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zegarka komunijnego?

Aby dowiedzieć się, co zrobić, żeby dziecięcy zegarek stał się naprawdę udanym prezentem, zwróciliśmy się o wskazówki do ekspertów z portalu ZEGAREK.NET. Poszukiwania najlepiej rozpocząć w specjalnie przygotowanej ofercie zegarków, która uwzględnia wyłącznie zegarki o odpowiednim rozmiarze pasującym do małego nadgarstka. Znalazły się tam zegarki od wielu marek o bardzo różnorodnym wzornictwie. Dzięki temu prezent może być dopasowany do różnych wizji idealnego prezentu na I Komunię Świętą.

Osoby chcące podkreślić prezentem charakter uroczystości osiągną swoje założenie dobierając odpowiedni kolor zegarka. I Komunia Święta kojarzy się z bielą, która idealnie sprawdzi się na zegarku dla dziewczynki. Mamy tutaj do wyboru zarówno klasyczne, subtelne zegarki na pasku jaki i zegarki sportowe o niewielkich rozmiarach. Dla chłopców odpowiednia będzie ponadczasowa czerń, która znalazła się na kultowych zegarkach cyfrowych oraz klasycznych zegarkach dziecięcych.

Dla osób, które chcą, aby zegarek wpisał się w styl i ulubioną kolorystykę dziecka, oferta autoryzowanego sprzedawcy przewidziała także barwne zegarki w dziewczęcych odcieniach różu i delikatnego beżu. Zegarki dla chłopców przemycają za to barwy zieleni i niebieskiego. Wybór kolorowego, modnego zegarka sprawi, że będzie on chętnie zakładany przez dziecko.

Najpopularniejsze zegarki komunijne

Znając już kluczowe zasady wyboru zegarka komunijnego, możemy przyjrzeć się najczęściej wybieranym propozycjom. Wśród najczęściej kupowanych modeli dla chłopców dominują zegarki Casio. Należą do nich między innymi kultowe zegarki G-Shock znane ze swojej absoultnej wytrzymałości, która gwarantuje, że prezent nie ulegnie uszkodzeniu w trakcie zabaw szkolnych. Idealne dla dziecka warianty to G-2900 lub AW-590. To wszystko w połączeniu z bardzo przystępnym rozkładem cenowym sprawia, że Casio G-Shock to najpopularniejsze zegarki na komunię, które w dniu komunii odegrają rolę doskonałego prezentu, a długo po niej będą ciągle niezniszczalnym kompanem podczas beztroskich zabaw. Ta sama marka proponuje świetne ponadczasowe zegarki elektroniczne z serii F-91.

Częsty wybór pada też na modele niezawodnej marki Lorus, w której największym zainteresowanie cieszą się stylowe zegarki dla dziewczynek, zarówno w wersjach tradycyjnych jak i cyfrowych. Do najchętniej wybieranych modeli należy Lorus RH822CX9 o złotej, niewielkiej kopercie i na białym pasku oraz cyfrowy model dla dziewczynek – Lorus R2383HX9. Dla osób szukających bardziej eleganckiego zegarka proponowane są modele na bransolecie mesh, której obwód można samodzielnie odpowiednio ustawić. Należy do nich wersja bikolor RG212MX8 oraz śliczny zegarek w odcieniach złota RG212MX9.

Oferta na zegarki komunijne jest zróżnicowana, ale z całą pewnością stworzona z myślą o dzieciach. Umożliwia dzięki temu wybór wartościowego prezentu zgodnego z oczekiwaniami. Można zdecydować się na uniwersalny, typowo dziecięcy zegarek, lub bardziej „dorosłą”, elegancką wersję czasomierza, która jednak również dopasuje się do dziecięcej rączki już w dzień Pierwszej Komunii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here