Wiosna w stylu hygge

Hygge to duńska filozofia, która opiera się na dążeniu do szczęścia, komfortu i pełnego relaksu. Kto na wiosnę nie chciałby uwolnić i oczyścić swojego umysłu od stresu i natłoku spraw? Wykorzystując hygge jako sposób na relaksację, oprócz próby zmiany swojego nastawienia, można wykorzystać nastrojowe światło świec. Delikatny blask świecy, połączony z relaksem i słuchaniem ulubionej muzyki jest bardzo hygge! Wbrew pozorom, ta duńska filozofia jest nie tylko zarezerwowana na zimę. Wiosną, podobnie jak najszczęśliwsi ludzie na ziemi – Duńczycy, zadbaj o nowy zapach – ten roztaczający się w domu i… na sobie.

Lampa katalityczna – małe dzieło sztuki

Jedną ze skutecznych metod na odprężenie się, jest stosowanie różnych metod aromaterapii. Lecznicze metody wykorzystywania olejków eterycznych są znane od kilkuset lat. Połączenie odpowiednich zapachów może znacznie wpłynąć na dobre samopoczucie – jest to udowodnione naukowo. Dobrym sposobem na domową aromaterapię połączoną z jednoczesnym odświeżaniem powietrza w domu, jest wykorzystanie świec zapachowych i lamp katalitycznych – wyjątkowo popularnych w salonach SPA. Lampa katalityczna jest nie tylko praktyczna, ale wyjątkowo piękna. Lapy Ashleigh & Burwood London np. Peacock Feather to małe dzieła sztuki – kuszą nie tylko zapachem, ale cieszą też oczy. Dzięki lampie katalitycznej można skutecznie usunąć z pomieszczenia nieprzyjemne zapachy gotowania, dymu i obecności zwierząt domowych i poprawić swoje samopoczucie. To mała radość w formie instant!

Lampa katalityczna

Amerykańska legenda – świece zapachowe w stylu hygge

Świecie zapachowe i specjalne woski Yankee Candle do wykorzystania w ceramicznych kominkach, to doskonałe rozwiązanie na pobudzającą zmysły aromaterapię. Zapach, który rozniesie się po całym pomieszczeniu będzie subtelny, ale wyczuwalny. Długi czas spalania wosku pozwala z kolei na długotrwałą radość z wyjątkowych kompozycji zapachowych – a te w przypadku Yankee Candle są warte uwagi i bardzo oryginalne.

świece zapachowe w stylu hygge

Wraz z nadejściem wiosny, warto postawić również na relaksujące i pełne beztroski perfumy koksowe. Akcent kokosa, w połączeniu ze świeżymi nutami orzeźwiających owoców są radosną, letnią kompozycją nie tylko dla kobiet. Wiosno przybywaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here