Lato dobiegło końca, a wraz z nim nadeszły dżdżyste dni i niepewna, jesienna aura. Jednak sezon weselny jest aktualnie na samym półmetku. Marzysz o ślubie w plenerze, najchętniej we własnym ogrodzie, ale termin uroczystości przypadł na sam środek lata. Jak więc pogodzić obie te okoliczności?

Namiot ogrodowy nie tylko ochroną przed słońcem

Namioty ogrodowe, namioty imprezowe i pozostałe rodzaje namiotów o średnich rozmiarach, mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. Jeśli Twoim największym marzeniem jest urządzenie kameralnego coctail-party we własnym ogrodzie, a tuż przed przyjęciem dla gości chcesz, aby w tym samym miejscu odbyła się uroczysta przysięga małżeńska, śmiało – zrealizuj swój plan. Nie musisz obawiać się, że nieprzewidywalna pogoda popsuje Ci szyki. Gwałtowne burze z silnym wiatrem i piorunami, odeszły w zapomnienie wraz z odejściem lata. Jesienny deszcz z kolei, może tylko uatrakcyjnić uroczystość. Wystarczy być do niej dobrze przygotowanym.

W zależności od tego, jak wielu gości planujesz zaprosić na swój plenerowy ślub, wybierz namiot imprezy, który z łatwością zabezpieczy wystarczająco dużą powierzchnię ogrodu, aby każdy mógł czuć się komfortowo. Jeśli okaże się, że w dniu ślubu pogoda postanowiła Cię rozpieścić wystarczy, że zwiniesz boki namiotu, które stanowią jego ściany i zostawisz jedynie zadaszenie. W gorący dzień będzie to przyjemne, zacienione miejsce, w którym każdy z pewnością poczuje się dobrze.

Jeśli jednak dzień nie będzie zapowiadał się na słoneczny, a niebo pokryte będzie raczej szarymi chmurami, niż białymi obłokami na błękitnym tle, namiot ogrodowy pozwoli Ci na realizację ślubnych planów, niezależnie od wiatru i deszczu.

Pawilony ogrodowe wykonane są z tworzywa odpornego na deszcz. Stelaż oraz mocowanie ścian, jest odporne nawet na silny wiatr. Ich rozmiary są dopasowane do okoliczności, którym mają służyć. Jeśli planujesz skromne przyjęcie, nie musisz zastawiać namiotem całego ogrodu. Namioty z reguły produkowane są w jasnych, neutralnych barwach. Dzięki temu, uroczysty charakter wydarzenia zostanie z całą pewnością zachowany. Dodatkowo, możesz przyozdobić namiot wewnątrz oraz na zewnątrz, jeszcze bardziej podkreślając wyjątkowość okoliczności.

Jak wybrać odpowiedni namiot na przyjęcie weselne?

Rozejrzyj się za firmami, sprzedającymi tego typu namioty. Zastanów się, jak liczne będzie Twoje przyjęcie oraz jakie dekoracje przewidujesz. Przemyśl, czy stawiasz na wysokie stoliki barowe, przy których każdy będzie mógł zjeść to, co wybierze ze szwedzkiego stołu, czy może chcesz ugościć swoich bliskich uroczystym przyjęciem. Wtedy z pewnością potrzebujesz większej powierzchni, aby rozstawić stoły oraz krzesła. Rozmiar namiotu zależy wyłącznie od Twoich potrzeb oraz możliwości ogrodu, w którym chcesz zorganizować przyjęcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here