Prostownica jonizująca

Jonizacja

Sposobem na elektryzowane i puszące się włosy są na pewno preparaty do prostowania włosów, suszarka z funkcją jonizacji oraz prostownica z jonizacją. Dodatkowo dzięki tej funkcji prostownica, podczas pracy wytwarza jony ujemne, które działają na strukturę włosa w ten sposób, że zamykają jego łuski. Poza tym jonizacja w prostownicach do włosów chroni włosy przed zniszczeniem, a także sprawia, że są bardziej wygładzone, oraz nie elektryzują się, dzięki czemu efekt lepszy.

Jaka prostownicę z jonizacja kupić

Producenci prześcigają się w proponowaniu nowinek technologicznych. Wszystko po to, aby ich model okazał się najbardziej konkurencyjny. Chodzi też o to, aby uczynić z prostownicy sprzęt o jak najmniej szkodliwym działaniu. Najczęściej wybieranymi przez producentów są płytki ceramiczne, które są wyjątkowo gładkie i równomiernie rozprowadzają temperaturę po całej swojej powierzchni. Drugim materiałem najczęściej stosowanym w prostownicach z jonizacją jest powłoka ceramiczno-keratynowa. Charakteryzuje się ona tym, że prócz zalet powłoki ceramicznej, dodatkowo wydziela naturalną dla włosa kreatyninę, odbudowując je.

Ranking prostownic z jonizacją

Prostownica jonizującaBaByliss ST389E- Jonizacja zapobiega puszeniu się włosów i elektryzowaniu, a także pielęgnuje włosy odbudowując ich strukturę. Funkcja ta powoduje, że dzięki niej Twoje włosy będą zdrowsze i nie będą się elektryzowały.
Philips ProCare Keratin HP8361- Powłoka płytek, z zaawansowaną technologią keratynową, zapewni odbudowę zniszczonych włosów, a funkcja jonizacji przywróci im blask i zdrowy wygląd.
Rowenta Respectissim 7/7 SF7420- funkcja ochrony włosów Respect pozwala na stylizację w niższych temperaturach. Funkcja Respect dodatkowo zapobiega łamaniu się włosów. Jonizacja zaś spowoduje, że twoje włosy będą zdrowe i lśniące.
Prostownica BaByliss PRO Elipsis 3000 (BAB3000E)- wyposażona została w generator jonów ujemnych, który sprawia, że włosy stają się delikatniejsze.
Prostownica Bosch PHS 5263- technologia Quattro-Ion zapewnia mniej uszkodzeń podczas zabiegów prostowania oraz gwarantuje łatwość rozczesywania i elastyczność włosów.

Wygoda użytkowania

Obrotowa końcówka kabla – ułatwia operowanie sprzętem, a do tego nie plącze się.
Automatyczny wyłącznik – opcja dobra dla zapominalskich. Dzięki niemu, prostownica po pewnym czasie wyłączy się sama, a ty nie musisz martwić się o bezpieczeństwo twojego domu.
Grzebień– najczęściej umiejscowiony po bokach obudowy dodatkowo rozczesuje włosy i ułatwia prostowanie.
Wykonywanie fal – możliwość kręcenia loków zależy od szerokości płytek (najlepiej jak są wąskie i długie), ale także od stopnia zaokrąglenia obudowy prostownicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here