Fryzury dla chłopców muszą być przede wszystkim wygodne dla dziecka. Maluch nie potrzebuje cięcia zgodnego z aktualnymi trendami, ale już kilkulatek chciałby wyglądać modnie. Chłopcy potrzebują prostej i wygodnej fryzury, która nie będzie przeszkadzać podczas zabawy czy uprawiania sportów. Fryzura dla chłopca powinna być dostosowana do pory roku: latem, lepsze będą krótkie cięcia, natomiast zimą, analogicznie sprawdzą się dłuższe włosy. Dziecku, które intensywnie trenuje, zdecydowanie wygodniej będzie z krótko przystrzyżonymi włosami, niż z długimi kosmykami, które zasłaniają twarz.

Jaka powinna być fryzura dla chłopca

Kilkuletni chłopcy przy wyborze fryzury mogą inspirować się również ulubionym bohaterem z bajki, filmu lub gwiazdą sportu. Dla wielu dzieci bardzo ważne jest to, co myślą o nich rówieśnicy. Przy wyborze fryzury należy zatem uważać, aby zbyt ekscentryczną fryzurą nie narazić chłopca na żarty kolegów. Jeśli jednak dziecko życzy sobie zbyt radykalnej zmiany na głowie, warto porozmawiać z nim o ewentualnych konsekwencjach.

Rodzaje fryzur dla chłopców

Chłopięce fryzuryMłodzi ludzie bardzo chętnie decydują się na fryzury, które są obecnie modne. Oto niektóre z nich:
Wystrzępione grzywy- Fryzurę można wykonać po stożkowym przycięciu boków, pozostawiając górną warstwę wyraźnie dłuższą. Grzywka jest tutaj przycięta pod kątem, przez co daje wiele możliwości stylizacyjnych.
Militarne cięcie- Jest bardzo wygodna i nie bez powodu stanowi idealną fryzurę dla żołnierzy. Krótka długość jest stylowa, a przy tym łatwa w utrzymaniu i wykonaniu za pomocą maszynki.
Prosta klasyka- Klasyczne cięcie, lekko dłuższa góra oraz łatwość w stylizacji, przemawiają szczególnie do panów, którzy lubią szybko zyskać fajny efekt.
Z przedziałkiem na bok- Nieco krótsze boki i dłuższa góra z podkreślonym przedziałkiem, nie wymagają niezwykłych umiejętności stylizacyjnych, wystarczy zgrabnie zaczesywać je na bok wykorzystując odrobinę kosmetyku.
Krótki tył i boki- Ten typ uczesania powinien być stopniowo zwężany ku końcówkom u góry w stronę przodu.
Boczne wycięcie- Wygolony bok jest zadziorny, nieco rockowy, a przy tym sprawdza się u mężczyzn, którzy nie chcą tracić zbyt dużo czasu i wysiłku na codzienne układanie fryzury.
Prosta, krótka fryzura- Ułożenie na bok, gustowny jeżyk, gładkie zaczesanie w tył – to tylko kilka opcji, które daje to fenomenalne cięcie.
Męski bob- Bob jest idealny do ciekawych upięć, a w wersji rozpuszczonej, bez zbędnych stylizacji wygląda niczym u surfera i jest bardzo sexy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here