Blond baleyage

Baleyage to klasyk, który wygląda rewelacyjnie na każdym typie urody. Ta koloryzacja jest niezwykle urzekająca i z pewnością doda Wam nieco świeżości, powiększając optycznie objętość Waszej fryzury. Jasny blond, delikatny karmel, popielaty blond, blond wenecki – opcje kolorystyczne baleyage blond są nieograniczone. Zdecydować się musisz na intensywność kolorów i stopniowanie barw. Pasemka sprawią, że Twoja fryzura nabierze całkiem nowego charakteru, a Ty odświeżysz swój look. Modny obecnie balejaż nie jest wykonywany od czubka głowy – koloryzację rozpoczyna się w połowie długości włosów. Taki zabieg ma celu nadanie lekkości i objętości fryzurze.

Baleyage

Balejaż – wykonuje się go przy użyciu kilku kolorów farby. Pierwszym krokiem do zrobienia balejażu jest wybór odpowiednich kolorów farb. Zaplanuj wcześniej, których pasemek ma być najwięcej. Musisz jednak uważać, aby nie przesadzić z ich ilością, bo Twoje włosy będą wyglądały po prostu pstrokato i nieatrakcyjnie.
Balayage pochodzi z francuskiego słowa „zamiatać”.
Wykonywany od skóry głowy.
Polega na nakładaniu pędzlem farby o różnych odcieniach.
Blond baleyageTa technika powraca po wielu latach niełaski. Jednak teraz do jej wykonania używa się mniej kontrastujących odcieni – różnica pomiędzy odcieniami kolorów nie przekracza 2-3 tonów, a wybierane pasma są delikatniejsze i cieńsze, aby nie było widać wyraźnego odcięcia (zwłaszcza przy skórze głowy).
Technika dobra dla kobiet z cienkimi włosami – odpowiednio wykonany balayage dodaje włosom objętości.
Balejaż w odcieniach blondu wciąż jest bardzo popularny, zwłaszcza w modnej wersji ombre baleyage. Warto do niego wrócić, nie tylko z sentymentu, co właśnie dla wyjątkowo pięknie wyglądających włosów. Balejaż sprawia, że fryzura nabiera życia i puszystości, zaś włosów wydaje się być więcej. To doskonała opcja dla wszystkich znudzonych dotychczasowym kolorem – monotonnym, ciężkim i płaskim. Należy również pamiętać, że na balejaż składa się kilka odcieni koloru, ale nie kilka różnych kolorów.

Jakie kolory do blond balejażu

Blondynki szczególnie potrzebują złocistych refleksów, by dodać cerze zdrowego połysku. Pasemka wykonuje się na zasadzie kontrastu, to znaczy muszą być one widoczne i wyraźnie. Balejaż z kolei jest bardziej subtelny i nie powinien się rzucać bardzo w oczy. Balejaż ma na celu rozjaśnienie niektórych partii włosów i uzyskanie kontrastu między kolorami pasemek na głowie. Polega na nałożeniu na różne pasma włosów farb o różnych odcieniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here