Makijaż twarzy często wymaga nanoszenia poprawek w ciągu dnia. Szczególnie latem, gdy wysoka temperatura sprawia, że podkład ściera się, przez co wygląda nieestetycznie. Podkład Infallible 24h od L’Oreal Paris to niezwykle trwały podkład kryjący, który sprawdzi się doskonale na każdą ważną okazję, gdy nieskazitelny wygląd jest ważny, ale także w codziennym użyciu. Dowiedz się, jak stworzyć trwały makijaż.

Podkład Infallible 24h od L’Oreal Paris – podkład idealny?

Każda kobieta kupująca kosmetyki do makijażu chciałaby, by produkty wykazywały wysoka trwałość oraz jak najlepszą jakość. Życie w ciągłym biegu sprawia, że w ciągu dnia nie zawsze jest czas na nanoszenie poprawek, a są okazje, kiedy świetny wygląd oraz wygoda  są ważne. Odpowiedzią na te potrzeby jest produkt od L’Oreal, niezwykle trwały podkład do twarzy, który tuszuje niedoskonałości i utrzymuje się na skórze przez długi czas.

  • Podkład Infallible 24h od L’Oreal Paris to podkład kryjący, który zapewnia dokładne zatuszowanie wszelkich niedoskonałości. Co ważne, nie powoduje przy tym efektu maski, twarz wygląda więc naturalnie i promiennie przez cały dzień.
  • Kosmetyk należy do bardzo trwałych – utrzymuje się na skórze w niezmiennie doskonałym stanie do dwudziestu czterech godzin! Czyni to z fluidu produkt idealny na wielkie wyjścia, kiedy trwałość makijażu jest sprawą kluczową. Ślub? Gala? Ważna kolacja? Warto wybrać pewną opcję i kosmetyk, który zapewni poczucie komfortu.
  • Fluid od L’Oreal jest również odporny na ścieranie, zatem nie tylko nie zniknie samoczynnie ze skóry, ale nie będzie zostawiać śladów na ubraniach i nie zetrze się w kontakcie z chusteczką.
  • Problemem cery mieszanej i tłustej bywa świecenie się, nawet pomimo stosowania specyfików matujących i pudru. Makijaż twarzy wykonany produktem od L’Oreal to makijaż bez błyszczenia na długie godziny.
  • Podkład kryjący musi obciążać skórę? Oczywiście, że nie. Podkład Infallible 24h od L’Oreal Paris nie tylko nie obciąża, ale również nie wysusza cery, dzięki czemu pozostaje w doskonałej kondycji. To jednak nie wszystko – dzięki zawartości kwasu hialuronowego, podczas noszenia makijażu skóra nieustannie jest nawilżona i aksamitnie gładka.
  • Intensywne pigmenty zawarte w produkcie zapewniają doskonałe i jednolite krycie bez smug. Bogata gama kolorystyczna pozwala na dobranie doskonałego dla siebie odcienia i stworzenie naturalnego, trwałego makijażu.

Trwały makijaż – jak nakładać podkład, by makijaż pozostał nienaruszony przez długie godziny?

Choć podkład Infallible 24h to produkt niezwykle trwały, warto wykonać makijaż w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać jego właściwości. Sposób aplikacji kosmetyków ma ogromny wpływ zarówno na wygląd makijażu, jak i trwałość użytych produktów.

  • Przed nałożeniem kolorowego kosmetyku należy zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Nałożenie kremu to nie tylko przygotowanie twarzy na przyjęcie makijażu, ale również stworzenie dla niego bazy, która również dodatkowo przedłuży jego trwałość.
  • Po wchłonięciu się kremu można nakładać podkład. Istnieje kilka sposobów jego aplikacji: palcami, pędzlem lub gąbeczką. Dobór metody to kwestia indywidualna, choć każda z nich daje nieco inne efekty. Najważniejsze, by produkt nakładać, stemplując, dzięki czemu lepiej stopi się ze skórą i nie pozostawi smug. Taki sposób nakładania gwarantuje jednolite krycie i trwałość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here