Zaproś na ślub w ciekawy sposób

Zaproszenia ślubne zwykle są nudne, a każda sztuka często kosztuje bardzo dużo. Jak więc zaprojektować i wykonać zaproszenia na ślub i wesele, by były one unikalne i nie zniszczyły naszego budżetu weselnego? Zaproszenia ślubne to ten element przygotowań do ślubu, który zwykle spędza sen z powiek przyszłych małżonków. To coś dodatkowego, co jednak może sprawić, że na najważniejszej imprezie w naszym życiu stawią się lub nie osoby, na których szczególnie nam zależy. 

Zaproszenie z przesłaniem 

Zaproszenia ślubne, by mogły być wyjątkowe, powinny być spersonalizowane. Po pierwsze więc powinny doskonale dopasowywać się do klimatu wesela, ale również dobrze pasować do stylu pożądanego życia przyszłych małżonków. Stąd problem z ich projektowaniem. Część dostępnych na rynku zaproszeń to powielane wzory z popularnymi motywami, a część to zupełnie oderwane od rzeczywistości koncepcje, które są w stanie zadowolić naprawdę niewielkie grono potencjalnie zainteresowanych narzeczonych. Czy wystarczy ładne motto i dobrej jakości obrazek? Nie, bo to nie wiąże się w żadnym stopniu z klimatem ślubu i wesela! Trzeba więc zadbać o to, by zaproszenie na ślub jak najbardziej oddawało klimat imprezy i charakter przyszłych małżonków. 

Zaproszenie wstępem do klimatu ślubu i wesela

Zaproszenia weselne można zamawiać w różnych wersjach, z powielanym motywem przewodnim. Inne dla najbliższej rodziny, nieco inne dla tych wszystkich gości, którzy być może nie do końca kojarzą nas jako narzeczonych i którym wypada się przypomnieć. Kiedyś zaproszenia były mało spersonalizowane, dziś ważne, by zawsze na ich stronie okładkowej pojawiły się imiona narzeczonych. Co ważne, dziś zaproszenia mogą wyglądać jak przygotowane i wypisane ręcznie.

Co istotne, przy wyborze zaproszeń, warto podejść do sprawy kompleksowo i od razu pomyśleć o wszystkim tym, co wraz z zaproszeniami nasi goście dostają. Ciekawym rozwiązaniem jest dodawanie do zaproszenia bilecików z informacją o prezentach, na których najbardziej nam zależy czy kwiatach. W kolorystyce zaproszenia i zgodnie z jego przewodnim motywem można od razu zamówić prezent dla gości np. w postaci herbaty w ozdobnej buteleczce czy malutkim słoiczku miodu.

Zamów próbki, spersonalizuj swój projekt

Jeśli chodzi o kompleksowe przygotowanie zaproszeń, po pierwsze należy zadbać o kolorystykę, ale nie tylko. To, co zwykle widzimy na stronach rozmaitych sklepów internetowych oferujących zaproszenia, zwykle doskonale wygląda, ale aby się upewnić, czy zaproszenie i koperta mają odpowiedni kolor, papier jest takiej sztywności i gramatury, jakiej sobie tego życzymy, najlepiej zamówić próbkę kilku rodzajów zaproszeń. Dobrze jest dodać coś do oferowanych projektów. Mogą to być inicjały na rogach lub nasze zdjęcie włożone w środek zaproszenia lub bezpośrednio na nim nadrukowane. Opcji jest wiele, więc zanim zdecydujemy się na coś popularnego, prześledźmy trendy i dopasujmy to, co aktualnie modne i popularne, do swoich potrzeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here