Nowoczesne maty podłogowe dają szereg możliwości, zarówno pod względem aranżacji każdego wnętrza, jak i jego stałego utrzymania w czystości. Jeżeli naszą intencją jest wyposażenie w tego typu maty sklepu, biura bądź innego miejsca o dużym natężeniu ruchu, z pewnością pragniemy mieć pewność, że maty te pozostaną nieskazitelnie czyste przez długi czas.

W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie mat podłogowych na wynajem, które będą prane i serwisowane przez dystrybutora. Takie rozwiązanie gwarantuje nam perfekcyjny wygląd mat oraz ich wieloletnie utrzymanie w doskonałym stanie.

Podstawowy atut – ogromna wygoda

Maty podłogowe na wynajem są idealnym rozwiązaniem dla osób, cieniących sobie wygodę i niemających czasu na samodzielne dbanie o nieskazitelny wygląd mat. W dogodnym dla nas ustalonym z profesjonalną firmą terminie, do naszego lokalu dojeżdża ekipa, która odbiera od nas używaną matę, noszącą często wyraźne ślady użytkowania. W tym samym czasie do naszego biura czy też sklepu dostarczana jest nowa bądź świeżo wyczyszczona mata, która rozkładana jest na miejscu poprzedniej. Dzięki temu nasze obowiązki związane z utrzymaniem naszego lokalu w doskonałym stanie wizualnym ograniczona są do niezbędnego minimum. W zależności od indywidualnych potrzeb możemy ustalić z naszą firmą odpowiednią częstotliwość wymiany zużytej maty na nową. Będzie ona zależna oczywiście od natężenia ruchu w naszym lokalu oraz od aktualnej pory roku.

Perfekcyjna czystość bez wysiłku

Innowacyjna struktura nowoczesnych mat podłogowych odpowiedzialna jest za ich ponadprzeciętne wchłanianie brudu oraz wilgoci. Fakt ten pociąga za sobą również konieczność ich profesjonalnego czyszczenia w specjalistycznych maszynach. Firmy zajmujące się sprzedażą i wynajmem mat podłogowych, jak choćby firma EMKA S.A. posiadają dostęp do tego typu urządzeń, dlatego mogą perfekcyjnie doczyścić nawet mocno zabrudzoną matę ze wszelkich zabrudzeń. Niestety, efekt ten jest praktycznie nie do uzyskania przy pomocy tradycyjnych metod czyszczących, do których dostęp posiadają najemcy mat. A niedoczyszczona mata podłogowa nie tylko prezentuje się mniej estetycznie, ale oprócz tego cechuje się wyraźnie zmniejszoną wchłanialnością wody oraz innych zanieczyszczeń. Dlatego doskonałym pomysłem jest powierzenie jej systematycznego czyszczenia profesjonalistom.

Stała kontrola jakości

Decydując się na wynajem mat podłogowych, mamy gwarancję długotrwałego utrzymania ich w doskonałym stanie. Jest to związane z faktem, iż podczas czyszczenia maty, jest ona również poddawana gruntownemu przeglądowi oraz szczegółowej kontroli jakości. W rezultacie wszelkie, nawet najmniejsze uszkodzenia zostają szybko wychwycone przez specjalistów. W razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości mata może zostać poddana naprawie – jeśli usterka jest stosunkowo niewielka – bądź też wymieniona na nowy, nieużywany jeszcze model. Podczas samodzielnej konserwacji mat podłogowych łatwo przeoczyć ewentualne ubytki i uszkodzenia, co może w konsekwencji spowodować poważne zniszczenia struktury maty i utratę jej unikatowych właściwości.

Z całą pewnością wynajem mat podłogowych to opcja zarówno godna rozważenia, jak i nieposiadająca żadnych wad. Gwarancja zawsze czystej i świeżej maty idzie bowiem w parze z długotrwałym utrzymaniem maty w doskonałej kondycji, czego nie uda nam się osiągnąć w warunkach domowych.

Źródło: Matywejsciowe.pl – Maty wejściowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here