Wanienki dziecięce – najważniejsza jest bezpieczna kąpiel

0
987

Chcesz, aby dziecko podczas kąpieli czuło się bezpiecznie, komfortowo i dobrze się przy tym bawiło? Masz dosyć zamartwiania się, aby bobas nie uderzył głową w twardą ścianę wanny? Wybierz odpowiednią wanienkę i akcesoria, które sprawią, że każda kąpiel Twojej pociechy będzie niezapomnianym przeżyciem!

Bezpieczna kąpiel

Istnieje wiele rodzajów wanienek i leżaków do kąpieli. Zainteresować powinny Cię szczególnie wanienki dmuchane, które nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w przenoszeniu i dają dużo frajdy. Oprócz zwykłej, wieczornej kąpieli wanienka może być również używana jako basen podczas ciepłych dni. Można zabrać ją na plażę czy na kemping. Miękkie, nadmuchiwane boki zapewniają dziecku bezpieczeństwo, dlatego nie musisz obawiać się zderzenia główki malca z twardą powierzchnią.

Kolejnym doskonałym wyborem jest wanienka silikonowa, z dwoma zagłębieniami na mydło i gąbkę oraz miejscem na słuchawkę prysznicową. Taki model wanny jest bardzo praktyczny i wygodny. Jest ona bardzo lekka, łatwa w przenoszeniu oraz rozkładaniu. Wbudowana mata antypoślizgowa stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed upadkiem.

Akcesoria do kąpieli

Oprócz wanny powinieneś również zaopatrzyć się w kilka akcesoriów, które na pewno przypadną do gustu Twojemu dziecku. Są to między innymi: daszek do mycia głowy, leżaczek do kąpieli, siatka do kąpieli czy wkładka dla niemowląt. Daszki zabezpieczają oczy i uszy dziecka przed wpłynięciem do nich szamponu czy wody podczas mycia. Leżaczki przeznaczone są dla niemowląt, są bardzo stabilne i komfortowe. pozwolą na odczuwanie większego komfortu przez dziecko, tym samym sprawią, że Ty jako rodzic będziesz zadowolony i spokojny.

Jak to wygląda cenowo?

Najtańsze akcesoria – daszki na głowę – można dostać już za około 10 złotych, zależnie od producenta i materiału, z którego są wykonane. Nieco droższe będą siatki do kąpieli – w granicach 50 złotych. Wanienki dziecięce kosztują najwięcej, na porządną silikonową czy dmuchaną wanienkę będziesz musiał wydać od 200 do 300 złotych.

Ceny wanien i akcesoriów są nieduże w stosunku do korzyści płynących z ich posiadania. Jeśli martwisz się o swoją pociechę i planujesz kupno któregoś z gadżetów, nie zwlekaj zbyt długo. Nie będziesz żałował!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here