Wakacje w Kołobrzegu

Wakacje to idealny czas na wygodny wypoczynek, zwiedzanie zabytków, a także spokojne spacery po plaży. W tym okresie nie może też zabraknąć dodatkowych atrakcji dla dzieci oraz odpowiedniego komfortu. Dlatego też, decydując się na wyjazd, warto skorzystać ze sprawdzonych ofert i obiektów, takich jak Ikar Plaza w Kołobrzegu.

Kołobrzeg – idealny na rodzinny wyjazd

Kołobrzeg to miasto, które doskonale nadaje się na wakacyjne wyjazdy całą rodziną, przygotowało bowiem liczne atrakcje, zarówno dla dużych, jak i małych podróżników. W pierwszej kolejności warto wśród nich wymienić piękną plażę z molo. W pobliżu znajduje się także port, w którym podziwiać można polskie i zagraniczne statki.

Z kolei dla osób, które lubią zwiedzanie historycznych atrakcji turystycznych, interesujące będą takie miejsca jak latarnia morska, Muzeum Oręża Polskiego, Muzeum Patria Colbergiensis, czy Katedra. Każde z tych miejsc pozwoli na bliższe poznanie miasta i historii, dzięki czemu przyjemności połączą się z walorami edukacyjnymi.

Lato to jednak przede wszystkim czas zabawy, dlatego większą uwagę warto poświęcić miejscom przygotowanym specjalnie dla zapewnienia rozrywki dzieciom i dorosłym. Wśród nich znaleźć powinna się na przykład Ukryta Kraina, w której dzieci będą mogły zamienić się w małych czarodziejów. Drugim interesującym obiektem jest Miasto Myszy, które pozwoli obejrzeć te małe gryzonie w różnych aranżacjach. Bez wątpienia dzieci, podziwiając ich zwinność i zabawy, nie będą mogły oderwać od nich oczu i nigdy już nie poczują przed nimi obawy.

Komfortowy nocleg w Kołobrzegu

Pragnąc poznać wszystkie atrakcje w Kołobrzegu lub po prostu mając ochotę na odpoczynek na plaży, warto zdecydować się na wybór komfortowego noclegu. Jednym z najlepszych obiektów jest Ikar Plaza, położony w spokojnej części miasta. Jest on oddalony od plaży zaledwie o 100 metrów. Decydując się na nocleg w tym obiekcie, można liczyć na doskonałe warunki, w tym pokoje typu studio z balkonami i pełnym wyposażeniem. Dodatkowymi atrakcjami dla dorosłych mogą być spa, basen, fitness,  czy też zabiegi u masażysty.

Najważniejszymi zaletami obiektu są jednak jego udogodnienia, takie jak ułatwienia dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodziców z dziećmi. Wśród tych ostatnich przewidziano między innymi przechowalnię wózków, możliwość wynajęcia opiekunki, uczestniczenia w zabawach animacyjnych, czy organizację urodzin. Restauracja obiektu oferuje menu dla dzieci, a na basenie przygotowano specjalnie dla nich brodzik. Na terenie znajduje się plac zabaw, a w środku obiektu bawialnia dla dzieci. W obiekcie przewidziano także udogodnienia dla dzieci poniżej 3 roku życia, takie jak łóżeczka, krzesełka do karmienia, wanienki czy przewijaki.

Zaprezentowany szeroki wybór atrakcji w Ikar Plaza to najlepszy dowód na to, że jest to miejsce bardzo troskliwie podchodzące do potrzeb najmłodszych gości. Jeśli zatem pragniesz rodzinnego odpoczynku nad morzem, zarezerwuj swój pobyt poprzez stronę Gufik. Na pewno się nie rozczarujesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here