Treska do włosów

Przedłużanie włosów jest bardzo modne. Ten zabieg można wykonać w wielu salonach fryzjerskich a nawet samodzielnie w domu przy użyciu odpowiednich metod. Treski „uzupełniają” włosy, a także sprawiają, że fryzura wygląda bardziej atrakcyjnie. Treska służy głównie celom estetycznym, przyozdobieniu fryzury lub zwiększeniu jej objętości. Stosuje się ją, aby zagęścić kosmyki, przedłużyć je, bądź też wykonać jakieś fantazyjne upięcie. Istnieje kilka sposobów przedłużania włosów. Najłatwiej jest użyć treski do włosów, która jest najtańszą, ale także najmniej efektywną metodą.

Zalety treski

Do zalet tresek do włosów należy to, że można je samodzielnie doczepić, czyli nie będziesz musiała wydawać czasu na odwiedzanie salonu piękności. Treski i dopinki to prosty sposób na atrakcyjną fryzurę bądź zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Sięgając po wysokiej jakości produkty wykonane z włosów naturalnych, możemy mieć pewność, że ich noszenie będzie w pełni komfortowe.

Metody mocowania tresek

1. Krab- służący do mocowania treski ma standardową długość 10 centymetrów. Krab występuje w 3 wersjach kolorystycznych – czarnym, brązowym i białym, w zależności od koloru włosów. Jest to spinka, która zapewnia stabilność dopiętych włosów. Krab jest niewidoczny i jest ukryty pod włosami.
2. Banan- to długa spinka, która zbiera włosy z boków głowy na całej długości mocowania. Jej atutem jest to, że nie odstaje po założeniu i nie obciąża naturalnych włosów.
3. Mocowanie za pomocą gumek- wystarczy wysoko związać włosy gumką w koczek, następnie wczesując we włosy ukryte w tresce grzebyki, przykryć po całości siateczką-bazą treski. Siateczka w obwodzie posiada gumowe toczki z plastikowymi ściągaczami (stoperami), które pozwalają zacisnąć gumki i siateczkę. Po założeniu treski gumki owijamy dookoła treski i maskujemy pod włosami.Treska do włosów
4. Siateczka i krab- jest to połączenie spinki typu krab z dwoma grzebyczkami oraz gumką ze stoperem. Dzięki temu treskę można założyć na dwa sposoby- ekspresowo za pomocą kraba i poświęcając troszkę więcej czasu za pomocą siateczki z gumką i grzebykami.
5. Grzebyczek z ukrytą blaszką- mocowanie odbywa się za pomocą blaszki, która rozprostowuje spięte gumką włosy. Grzebyczek znajdujący się w tresce w prosty sposób wkłada się za gumkę, dzięki czemu blaszka owija się wokół niej.
6. Spinka automatyczna
Wspomniane akcesoria z pewnością zainteresują również osoby, które cierpią na łysienie lub inne schorzenia, które nie pozwalają cieszyć się z pięknych włosów o zdrowym wyglądzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here