Tabletki przeciw wypadaniu włosów

Wypadanie włosów od zawsze było problemem, który dotyczył wielu z nas. Zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Na rynku istnieje wiele preparatów obiecujących szybszy porost włosów. Utrata włosów jest najczęściej spowodowana czynnikami genetycznymi i ma związek ze zmianami poziomu hormonów w naszym ciele. W przypadku kobiet, włosy wypadają często na skutek menopauzy.

Czy tabletki na porost włosów działają

Wielu producentów sprzedaje „magiczne” tabletki, które obiecują spektakularne efekty w błyskawicznym tempie. Niestety, wiele substancji w nich zawartych nie działa w żaden sposób dla zdrowia włosów, same tabletki kosztują natomiast krocie.
Jakie witaminy i minerały powinny zawierać tabletki na porost włosów
Biotyna-poprawia stan paznokci i gęstość włosów. Wielu ekspertów rekomenduje biotynę dla zdrowia włosów, ponieważ jest to witamina rozpuszczalna w wodzie
Witamina D -jest niezbędna do funkcjonowania wielu procesów w naszym ciele, na przykład w umożliwieniu absorpcji wapnia. Badania sugerują, że może też odgrywać rolę w utrzymywaniu zdrowych włosów.
Witamina A -jej nadmiar może być groźny dla naszej wątroby, powodować zmęczenie, a nawet wypadanie włosówTabletki przeciw wypadaniu włosów
Inne witaminy -Witamina B6, B12 i kwas foliowy biorą udział w budowie czerwonych krwinek, które dostarczają tlen i składniki odżywcze do każdej komórki w naszym ciele – właśnie to może wspomóc porost włosów. Żelazo także wpływa korzystnie na erytrocyty.
Najpopularniejsze tabletki na porost włosów
Wyciąg ze skrzypu + drożdże + witaminy- Działa na kruchość i łamliwość włosów i paznokci.
Biotebal-Biotyna zbudowana jest z cząsteczek aktywnej siarki, która jest potrzebna do budowy keratyny.
Revalid to jedne z najlepiej ocenianych tabletek na porost włosów.Składniki zawarte w tym suplemencie dobrze się wchłaniają i stymulują produkcję keratyny – podstawowego aminokwasu we włosach i paznokciach.
MERZ SPEZIAL Zdrovit + Magnella- Zawiera praktycznie wszystkie minerały i witaminy, których potrzebują nasze włosy: biotynę, witaminę B2, niacynę i cynk. Zawiera ponadto witaminę C, która jest niezbędna w procesie produkcji kolagenu. W preparacie tym znajdziemy także witaminę E, kwas pantotenowy, witaminę B6, witaminę B1, witaminę A, kwas foliowy i żelazo.
Dzisiejszy postęp techniki udowadnia, że wypadanie włosów da się zatrzymać a dzięki naprawdę dobrym środkom można również sprawić, że włosy zaczną odrastać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here