Suchy basen z piłeczkami dla dzieci

Decydując się na zakup produktów dla najmłodszych, zawsze zastanawiamy się, czy będzie to praktyczny prezent, który nie naruszy naszego domowego budżetu. Robimy rozeznanie wśród znajomych, na blogach oraz forach internetowych, a także sugerujemy się opiniami pozostawionymi pod danym przedmiotem. Tego typu kwestie są bardzo istotne, zwłaszcza jeśli chodzi o naszych najbliższych, a także bezpieczeństwo i zadowolenie naszych dzieci. 

Rozwijanie umiejętności dziecka 

Jednym z ciekawych pomysłów na rozwijanie umiejętności dzieci jest oferowany przez sklep Miii Mi suchy basen z piłeczkami. Jeszcze nie tak dawno, aby skorzystać z tego typu atrakcji, musieliśmy się udać do specjalnych sal zabaw, co wiązało się oczywiście z dodatkowym kosztem oraz czasem poświęconym na przejazd. 

Suchy basen z piłeczkami uczy rozróżniania kolorów, wspomaga koordynację ruchową, a także pobudza wyobraźnię. Sklep Miii Mi oferuje zarówno baseny okrągłe o wymiarach 90×30 oraz 90×40, jak i kwadratowe o wymiarach 106 x 106 x 40. Do wyboru mamy baseny niebieskie, różowe, bądź szare zawierające 200, 250 lub 300 sztuk piłeczek o następujących kolorach do wyboru: biały, perłowy, bezbarwny, srebrny, szary, czarny, pudrowy róż, jasny róż, mocny róż, neonowy róż, fiolet, mięta, turkus, metaliczny turkus, metaliczny granatowy, niebieski, jasny niebieski, seledyn, żółty, złoty, pomarańcz, a także czerwony. 

Piłeczki przy dostawie zapakowane są w materiałowy worek, który możemy wykorzystać ponownie, jeżeli zechcemy usunąć akcesoria z basenu. Jest to dość dobre rozwiązanie ze względu na to, że pusta przestrzeń może posłużyć jako mata do zabaw. Co więcej, basen posiada zdejmowany pokrowiec, który przy zastosowaniu odpowiedniego programu możemy bez problemu prać w pralce.

Sklep Miii Mi – Produkty znanego pochodzenia 

W trosce o dzieci sklep Miii Mi oferuje wyłącznie nietoksyczne, bezpieczne oraz najwyższej jakości certyfikowane produkty. Należy jednak mieć na uwadze, że suchy basen z piłeczkami przeznaczony jest dla dzieci od szóstego miesiąca życia, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Mimo że rodzice dzięki tego typu produktom zyskują dla siebie chwilę wytchnienia, należy mieć na uwadze, że zabawa powinna przebiegać pod nadzorem osoby dorosłej.

Jeśli pojawiają się jakieś nurtujące kwestie odnośnie do zakupów w sklepie Miii Mi zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 513 752 450 lub 798 928 803 (w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00), lub za pomocą e-maila: sklep@miiimi.pl lub miiimishop@gmail.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here