Prostownica parowa opinie

Prostownica parowa, to specjalny rodzaj prostownicy, gdzie połączenie ciepła i pary przynosi rewelacyjne efekty w stylizacji włosów. Para rozluźnia włókna włosów, odbudowuje je i jest wyjątkowo bezpieczna dla włosów. Wytwarzająca się podczas prostowania para, skutecznie nawilża włosy i zapobiega ich wysuszeniu. Dzięki temu o wiele szybciej wyprostujemy nasze włosy. Czas prostowania znacznie się skraca, a efekty pozostają na długo.

Zalety prostownicy parowej

Samo urządzenie ma wbudowany zbiornik na wodę i najczęściej możliwość kilkustopniowej regulacji emisji pary. Na rynku dostępne są także prostownice parowe wyposażone dodatkowo w funkcję jonizacji, która zapobiega elektryzowaniu się. Podczas prostowania włosów wytwarzana jest gorąca para mająca na celu nawilżenie włosów, co skutecznie zapobiega ich nadmiernemu wysuszaniu. Gorąca para ułatwia prostowanie i rozczesywanie włosów, nie naruszając ich naturalnej struktury. Efekt prostych włosów utrzymuje się nawet przez cały dzień, a prostowanie przebiega szybko i sprawnie. Prostowanie na mokro – niektóre prostownice są wyposażone w funkcję prostowania na mokro, dzięki której możesz prostować nawet wilgotne włosy. Taka funkcja pozwala zaoszczędzić czas – przed prostowaniem nie musisz suszyć dokładnie włosów w obawie przed ich zniszczeniem.Prostownica parowa opinie

Ranking prostownic parowych

1. BaByliss ST395E- wytwarza ona parę podczas stylizacji, która nawilżając włosy nie pozwala na ich przegrzanie, a także ułatwia stylizację. Jest to na tyle duże ułatwienie stylizacji, ze już jedno przeciągnięcie prostownicą po włosach idealnie je prostuje.
2. Babyliss ST292E- funkcja jonizacji, która skutecznie walczy z puszeniem się włosów i ich elektryzowaniem. Technologia kontrolowanej aplikacji pary efektywnie ją uwalnia i skutecznie nawilża włosy.
3. L’Oreal Professionnel Steampod- dzięki wysokiej temperaturze i funkcji pary pro kreatyna wnika w głąb włosa. W konsekwencji nasze włosy są wygładzone i odżywione.
4. Remington S3500- posiada antystatyczne ceramiczne płytki dając idealnie proste, błyszczące i nieelektryzujace się włosy.
5. Remington S8590- włosy są zdrowsze i mocniejsze i do 57% bardziej chronione przed uszkodzeniem i złamaniem
Prostownica parowa będzie zatem dla ciebie idealna, jeżeli zamierzasz korzystać z takiego urządzenia często. Prostownica do włosów pozwala szybko i skutecznie wyprostować i wygładzić niesforne loki. Parowa prostownica do włosów jest bardziej delikatna, jednak efekt nie jest tak trwały i włosy mogą się szybciej skręcać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here