Wybór odpowiedniego prezentu dla dziecka, szczególnie takiego, „które ma już wszystko” może być nie lada wyzwaniem. Święta za pasem, sklepy uginają się od najróżniejszych zabawek, klocków i lalek. Jaki prezent wybrać dziecku, który nie tylko sprawi mu dużą radość, ale będzie także praktyczny?

Wbrew pozorom, odpowiednio dobrany, praktyczny prezent, może ucieszyć dziecko równie mocno jak zabawka z najnowszej kolekcji. Dzieci kochają gadżety! Można tę miłość wykorzystać i wybrać dla niego codzienny produkt o niecodziennym designie! Atrakcyjne prezenty dla dzieci nie muszą być także równoznaczne z opróżnieniem portfela. Jest parę, niezawodnych i sprawdzonych upominków, które nie tyko ucieszą dziecko, ale także zadbają o jego zdrowie i higienę przez zabawę.

Zabawa w mycie zębów

Zabawa w mycie zębów

Dla małej miłośniczki księżniczek Disneya, lub Krainy Lodu, producenci szczoteczek do zębów przewidzieli specjalne modele dziecięce, które sprawią, że nawet najbardziej oporna „księżniczka”, będzie ochoczo myła zęby. Szczoteczka elektryczna dla dzieci z wizerunkiem ulubionego bohaterki bajki, pomoże dziecku zachować czystość jamy ustnej i przez zabawę, wyrobi dobre nawyki mycia zębów. Wiele dzieci, które niechętnie podchodzą do tego zabiegu, po otrzymaniu szczoteczki elektrycznej stają się „fanami” mycia. Wersje szczoteczek są przewidziane dla obu płci, także wielbiciele Spidermana i innych superbohaterów nie będą zawiedzeni. Można także kupić model sonicznej szczoteczki dla dzieci, uniwersalny – z wesołymi – wymiennymi obudowami.

Szczoteczka elektryczna dla dzieci

Pomysłowy sposób na oswojenie strachu przed szczotkowaniem włosów

Kolejnym pomysłem, który umili dziecku zabiegi higieniczne, a do tego posiada iście „kosmiczny” wygląd jest kultowa szczotka tanglee teezer – w wersji dziecięcej, która w bezbolesny sposób pozwoli na pozbycie się nawet największych kołtunów. Modele dziecięce zostały specjalnie zaprojektowane. Są one nie tylko mniejsze, ale posiadają na wierzchniej części wesołą grafikę, która sprawi, że dziecko bardzo chętnie będzie pozwalało na czesanie swoich włosów a nawet podejmie pierwsze, samodzielne próby szczotkowania. Zabawną szczotkę ze śmieszną myszką Minnie, można kupić na przykład na iperfumy.pl.

Praktyczne prezenty? Dzieci to lubią!

Jak widać, prezenty dla dzieci nie muszą służyć wyłącznie do zabawy. Dzięki przemyślanym, praktycznym upominkom, nie tylko się sprawi radość dziecku, ale i zadba o jego zdrowie. Nie warto także zwlekać z wybraniem odpowiedniego modelu na ostatnią chwilę, ponieważ z roku na rok, wyżej wymienione propozycje cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here