Odżywka do włosów w sprayu

Odżywki w sprayu nawilżają włoscy suche, puszące się i nie obciążają, dlatego dedykowane są włosom cienkim. Produkty najczęściej aplikuje się wilgotne włosy, bardzo często są to produkty dwufazowe i trzeba dokładnie wymieszać wszystkie składniki. Wszystko zależy od rodzaju włosów oraz ich potrzeb. W szczególności produkty głęboko nawilżające działają intensywnie i nie muszą być często stosowane. Z drugiej strony, odżywki w sprayu można stosować codziennie. Ilość odżywki zależy również od rodzaju włosów: dłuższe i grubsze wymagają większej ilości niż włosy krótkie.

Dlaczego warto używać odżywkę w sprayu

1. UŁATWIONE ROZCZESYWANIE WŁOSÓW- pomoże w gładkim rozczesaniu wszelkich kołtunów.
2. SPOSÓB NA ELEKTRYZOWANIE SIĘ WŁOSÓW- można ją nosić w torebce i ponawiać aplikację, jeśli nasze włosy elektryzują się w ciągu dnia, na przykład przy noszeniu czapki.
3. POŁYSK I MIĘKKOŚĆ- nada włosom miękkości oraz sprawi, że będą lepiej odbijać światło.
4. ZAPOBIEGA PUSZENIU- dobrze jest nanosić ją na mokre włosy po zmyciu zwykłej odżywki, podsuszyć i na koniec wyciągnąć na okrągłej szczotce. Będą gładkie i lśniące przez cały dzień.
5. KOŃCE ZDROWSZE- zawiera w składzie silikony, które optycznie poprawiają wygląd końcówek, a jest mniej obciążająca.

Ranking odzywek do włosów w sprayu

Odżywka do włosów w sprayu
1. Odżywka MILA PRO dwufazowa do włosów farbowanych- odżywka dwufazowa do włosów farbowanych, a szczególnie tych osłabionych w wyniku zabiegów chemicznych. Włosy po aplikacji stają się gładkie, miękkie w dotyku, łatwe do układania i nie elektryzują się.
2. RAIN DANCE artègo Multifunkcyjna odżywka bez spłukiwania- Odbudowuje zewnętrzną strukturę włosów, jednocześnie ich nie obciążając.
3. Montibello Smart Touch 12 w 1 odżywka dwufazowa w sprayu– Zapewnia średnie utrwalenie, ułatwia rozczesywanie, odżywia włosy, intensywnie nawilża. Chroni kolor przed promieniowaniem UVA-UVB, zdecydowanie zwiększa połysk, chroni włosy przed ciepłem suszarki podczas suszenia, zwiększa objętość, zapobiega puszeniu się włosów, zwiększa odporność włókien włosów na zerwanie.
4. Davines MELU Hair Shield – odżywka w sprayu– zabezpieczająca włosy przez wysoką temperaturą, efektywnie chroni włosy przed ciepłem emitowanym przez prostownice czy suszarki. Do długich lub zniszczonych włosów.
5. EQ FACTOR artègo- dżywka do włosów bez spłukiwania. Ułatwia rozczesywanie. Wyrównuje porowatość włosów przed wszystkimi zabiegami chemicznymi. Dodaje włosom lekkości, połysku i nawilżenia. Ma orientalny zapach orchidei.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here