Jonizacja w prostownicy

Jonizacja powietrza wokół włosa sprawia, że fryzura nie elektryzuje się i jest łatwiejsza do ułożenia, a przy tym zdrowiej wygląda. Włosy są idealnie wygładzone, a ich łuski zamknięte. Efekt naelektryzowania i „puszenia się” to skutek słabej kondycji włosów lub działania złych warunków pogodowych. Powinnyśmy więc szczególnie często sięgać po prostownice z jonizacją w miesiące deszczowe i chłodne.

Jaka prostownicę z jonizacja kupić

Najczęściej wybieranymi przez producentów są płytki ceramiczne, które są wyjątkowo gładkie i równomiernie rozprowadzają temperaturę po całej swojej powierzchni. Drugim materiałem najczęściej stosowanym w prostownicach z jonizacją jest powłoka ceramiczno-keratynowa. Charakteryzuje się ona tym, że prócz zalet powłoki ceramicznej, dodatkowo wydziela naturalną dla włosa kreatyninę, odbudowując je.

Jonizacja

Jonizacja w prostownicyProstownica z jonizacją po nagrzaniu wytwarza jony ujemne, które w sprawią, że Twoje włosy staną się gładsze, będą wyglądały zdrowiej i przestaną się elektryzować. Jonizacja to system zapobiegania zniszczeniu i przesuszeniu włosów podczas stylizacji. Urządzenie podczas pracy wytwarza jony ujemne, które działając na powierzchnię włosa poprawiają jego strukturę zamykając łuskę włosa. Dzięki temu włosy zachowują swoją naturalną wilgotność i stają się gładkie i zdrowe. Szczególnie polecane jest używanie urządzeń z jonizacją do włosów farbowanych. Ponieważ domknięcie łusek sprawia, że włosy dłużej utrzymują nowy kolor, a takie, które są farbowane wielokrotne pozostają zdrowsze i błyszczące.

Ranking prostownic z jonizacją

1. BaByliss ST389E- Jonizacja zapobiega puszeniu się włosów i elektryzowaniu, a także pielęgnuje włosy odbudowując ich strukturę. Funkcja ta powoduje, że dzięki niej Twoje włosy będą zdrowsze i nie będą się elektryzowały.
2. Philips ProCare Keratin HP8361- Powłoka płytek, z zaawansowaną technologią keratynową, zapewni odbudowę zniszczonych włosów, a funkcja jonizacji przywróci im blask i zdrowy wygląd.
3. Rowenta Respectissim 7/7 SF7420- funkcja ochrony włosów Respect pozwala na stylizację w niższych temperaturach. Funkcja Respect dodatkowo zapobiega łamaniu się włosów. Jonizacja zaś spowoduje, że twoje włosy będą zdrowe i lśniące.
4. Prostownica BaByliss PRO Elipsis 3000 (BAB3000E)- wyposażona została w generator jonów ujemnych, który sprawia, że włosy stają się delikatniejsze.
5. Prostownica Bosch PHS 5263- technologia Quattro-Ion zapewnia mniej uszkodzeń podczas zabiegów prostowania oraz gwarantuje łatwość rozczesywania i elastyczność włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here