Oryginalnym pomysłem na prezent dla dziecka jest zorganizowania przyjęcia urodzinowego w parku trampolin. Skoki do bezpiecznych basenów z gąbkami to świetna zabawa dla najmłodszych, a także dorosłych. Prezent-przeżycie to dobry upominek dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas bądź chcą spędzić urodziny w gronie przyjaciół.

Urodziny w parku trampolin – prezent dla niej i dla niego

Zabawa w parku trampolin to pomysł na prezent urodzinowy dla każdego, kto lubi spędzać czas w aktywny sposób. Skoki na trampolinie to oryginalny sposób spędzenie wolnego popołudnia. Prezent dla faceta, kobiety czy dziecka w postaci vouchera do parku to pomysłowy prezent dla każdego, niezależnie od wieku.

Impreza urodzinowa dla dziecka

Impreza urodzinowa w parku trampolin trwa 2 godziny i może w niej brać maksymalnie 10 osób. Świat trampolin i skoki do basenów z gąbkami zadowoli każde dziecko, które lubi aktywną zabawę. Na dzieci czeka specjalna sala urodzinowa, gdzie będą mogły odpocząć bądź napić się wody. Instruktorzy organizują najmłodszych różnego rodzaju zabawy, gry i konkursy zespołowe. W parku trampolin istnieje także możliwość zapewnienia najmłodszym poczęstunku.

Co daje skakanie na trampolinach

Skoki na trampolinach to, oprócz świetnej zabawy, okazja, by poprawić wydolność organizmu oraz koordynację ciała. W wyniku aktywności fizycznej wytwarzają się endorfiny, nazywane hormonami szczęścia, dzięki czemu po intensywnej zabawie poprawia się nastrój, a poziom stresu obniża się. Godzina skoków na trampolinie pozwala spalić nawet 1000 kalorii. Aktywność wzmacnia mięśnie łydek, ramion, brzucha, a także poprawia równowagę.

Park trampolin dla dzieci a środki ostrożności

Zabawa w parku trampolin jest całkowicie bezpieczna. Dzieci wyposażane są w specjalne skarpetki antypoślizgowe, a nad gośćmi parku czuwają doświadczeni instruktorzy. Dziewczynki przed zabawą powinny zdjąć biżuterię, która przy upadku może zranić innych skaczących. Na godzinę przed wejściem do parku trampolin nie należy jeść, aby w trakcie skoków jedzenie nie zwróciło się. Żucie gumy podczas aktywności grozi zadławieniem się.

Skoki na trampolinie – przeciwwskazania

Dorośli oraz dzieci, którzy cierpią na zaburzenia równowagi, nie powinni korzystać z zabawy na trampolinach. Przeciwwskazaniem do skoków są także problemy z kręgosłupem, kręgami szyjnymi, strukturą kości bądź stawów, a także świeżo przebyte urazy, jak złamania lub zwichnięcia kończyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here