Ile kosztuje przedłużanie włosów

Długie, piękne włosy to marzenie wielu kobiet. Niektóre z nich stosują w tym celu naturalne, domowe sposoby, coraz więcej pań nie chce jednak długo czekać na efekty i korzysta z alternatywnych metod, polegających najczęściej na doczepieniu sztucznych kosmyków. Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie włosów. Cena takiego zabiegu zależy zazwyczaj od ilości i jakości doczepianych pasemek. Pod pojęciem przedłużania włosów występują trzy rodzaje zabiegów:
zagęszczanie włosów, czyli zwiększenie ich objętości przy zachowaniu tej samej długości, względnie zakrycie rzadszych miejsc
przedłużenie włosów, czyli optyczne wydłużenie włosów o 10- 15cm, jeżeli włosy sięgają przynajmniej do ramion

Przedłużanie włosów z zagęszczeniem, czyli jednoczesne optyczne wydłużenie włosów o 20cm lub więcej i zwiększenie ich objętości
Przykładowy cennik przedłużania włosów
Dopięcie włosów na metodę clip-on- 200-400zł
Mikroringi- 400-800zł
Metoda keratynowa- 800-1200zł
Metoda Laserbeamer Hairdreams- przedłużenie włosów z zagęszczeniem- 1200-1600zł
Przedłużenie włosów z zagęszczeniem – duża objętość – metodą skin-weft- 1600-2500zł
Zabiegi bardzo wymagające, w szczególności wymagające indywidualnego rozwiązania, specjalnego przygotowania włosów lub wykorzystania nietypowego rodzaju włosów- 4000zł
Zabieg odbywa się w salonie fryzjerskim i trwa zwykle 3–4 godziny. Polega najczęściej na doplataniu, doczepianiu lub doklejaniu nowych włosów do własnych. Dodatkowo zabieg musi być powtarzany mniej więcej co 3–4 miesiące.

Metody przedłużania włosów

Ile kosztuje przedłużanie włosów
1. Metoda keratynowa- do łączenia włosów używana jest keratyna, będąca jednocześnie naturalnym składnikiem łodygi włosa. Metoda keratynowa nazywana jest także metodą „na ciepło”, ponieważ do przymocowania włosów używa się specjalnej zgrzewarki lub pistoletu z wkładem keratynowym.
2. Metoda na mikroringi- kosmyki doczepia się za pomocą małych, metalowych obrączek, których kolor, rodzaj i rozmiar można dopasować w zależności od rodzaju i struktury włosów klientki. Materiałami najczęściej używanymi do produkcji mikroringów są aluminium, miedź i brąz.
3. Metoda ultradźwiękowa- wykorzystuje się do tego urządzenie, które bazuje na falach energetycznych. To świetne rozwiązanie w przypadku pań o słabych, mocno zniszczonych kosmykach, które wcześniej były poddawane całej serii zabiegów stylizacyjnych.
4. Doczepiane włosy clip-in- przedłużenie włosów jest jednorazowe; panie, które decydują się na doczepienie włosów za pomocą tego sposobu powinny jednak pamiętać, że osłabia ona kosmyki i powinien być stosowany jedynie raz na jakiś czas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here