Ile kosztuje przedłużanie rzęs

Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs to: 1 do 1, 2 do 1 oraz 3 do 1. Zabieg polega na doklejaniu sztucznych rzęs do naturalnych. Powala to w efektowny sposób je zagęścić i nadać spojrzeniu głębi. W zależności od wybranej metody zagęszczania doczepia się 1, 2 lub 3 rzęsy sztuczne do jednej naturalnej.

Przedłużanie rzęs – rodzaje

Naturalne rzęsy z futra norek- dużą zaletą jest to, że każda rzęsa ma bardzo zbliżoną grubość do siebie. Są one różnej długości, dzięki czemu po ich aplikacji nadają oku naturalny wygląd. Oprócz tego są dość lekkie i co ważne nie obciążają naturalnych rzęs.
Rzęsy syntetyczne- charakteryzują się one mniejszą elastycznością i są mniej delikatne od tych naturalnych. Posiadają jednak bardziej regularny kształt od poprzednich.
Rzęsy jedwabne- wykonuje się z protein naturalnego jedwabiu. Dużym plusem tych rzęs jest ich delikatność i lekkość, co sprawia, że nasze naturalne rzęsy nie są obciążone.
Cena przedłużania rzęs zależna jest od ich rodzaju, a także od metody przedłużania. Chcąc wykonać przedłużanie należy udać się do profesjonalistki, która wybierze odpowiednią metodę aplikacji i rodzaj rzęs.

Metody przedłużania rzęs

Ile kosztuje przedłużanie rzęs1. Przedłużanie rzęs metodą 1:1- polega na doklejeniu jednej rzęsy jedwabnej do rzęsy naturalnej z pominięciem bezpośredniego kontaktu ze skórą.
2. Przedłużanie rzęs metodą 2:1- przyklejenie dwóch sztucznych rzęs do jednej naturalnej daje efekt zagęszczenia.
3. Przedłużanie rzęs metodą 3:1- do każdej naturalnej przykleja się trzy sztuczne z futra norki, które są najlżejsze.
4. Przedłużanie rzęs metodą Blink & Go- polega na doklejaniu pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych do rzęs naturalnych, jednak inaczej niż w przypadku metody 1:1 – nie dokleja się sztucznej rzęsy do każdego włoska.
Przedłużanie rzęs – cena
Cena zabiegu waha się od około 100 do 300 złotych i uzależniona jest od wyboru metody przedłużania. Im więcej rzęs doczepia się do jednej naturalnej, tym kuracja będzie droższa. Przykładowe średnie ceny przedłużania rzęs:
Przedłużanie rzęs metodą 1:1 –około 130 zł
Przedłużanie rzęs metodą 2:1 –około 150 zł
Przedłużanie rzęs metodą 3:1 – około 170 zł
Zabieg przedłużania rzęs w salonie kosmetycznym trwa około 2-3 godzin. Efekt utrzymuje się zwykle od 3 do 6 tygodni, jednak zaleca się regularne uzupełnianie rzęs co 3 tygodnie. Zabieg przedłużania rzęs polecany jest każdej kobiecie aby nadać oczom i twarzy wyrazisty wygląd. Przedłużone rzęsy to niezwykła wygoda i brak konieczności ich tuszowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here