Fryzury męskie długie

Faceci w większości przypadków noszą krótkie fryzury. Przychodzi jednak taki moment, gdy decydują się na zapuszczanie włosów, co jest procesem długim i męczącym. By długie fryzury męskie wyglądały dobrze, długie włosy u mężczyzny nigdy nie powinny wyglądać na w pełni wysuszone. Dlatego warto poczekać aż same wyschną. To także pozwala im utrzymać zdrową kondycję. Możesz przeczesać włosy palcami, a pojedyncze pasma po prostu zaakcentować woskiem.

Zapuszczanie długich włosów u mężczyzn

Fryzury męskie długieDo osiągnięcia wymarzonej, długiej grzywy potrzebne są gęste włosy, cierpliwość i pewne cechy osobowe. Szczególnie trudna do przetrwania jest bowiem faza przejściowa, w której włosy nie są jeszcze na tyle długie, by móc zawinąć je za uszami, ani związać. W tym czasie źle czujemy się ze swoją fryzurą, która często także i niekorzystnie wygląda. Pomoc niosą jedynie żelazna siła woli i czapka z daszkiem.
Kok dla mężczyzny
półkok – do jego wykonania musisz zapuścić włosy na wierzchołku. Optymalną długością będzie 15-17 cm. Jeżeli obecnie masz krótką fryzurę, jej zapuszczenie może potrwać nawet rok;
pełny kok – do tego uczesania wymagane są długie włosy na całej długości. Kucyk najlepiej wygląda przy 20-24 cm. Zbierz włosy i unieś je lekko do góry. Zwiąż je lekko z tyłu głowy, blisko wierzchołka głowy;
top knot – to standardowa fryzura samuraja, która charakteryzuje się wygolonymi bokami oraz częściowo zapuszczonymi włosami.
Fryzura wiking jeszcze długo nie wyjdzie z mody. Ulega drobnym modyfikacjom, jednak niezmiennie jest intrygująca, uniwersalna oraz ceniona przez aktorów, stylistów i młodych przedsiębiorców.

Fryzury dla mężczyzn z długimi włosami

Możesz przeczesać włosy palcami, a pojedyncze pasma po prostu zaakcentować woskiem.
Mężczyźni o delikatnych, kobiecych rysach twarzy mogą pomyśleć o zapuszczeniu brody. Jeżeli wiążesz włosy w koński ogon, broda jest niemal koniecznością.
Dlatego warto je związać i założyć dodatkowo opaskę frotte.
Niezależnie od stylizacji, Twoje włosy potrzebują dobrej pielęgnacji.
Jej właścicielowi może zostać przypisana łatka rebelianta (burzyciela ładu społecznego), artysty (stojącego w opozycji do tego, co zwyczajne), intelektualisty (niezorganizowanego i niedbającego o wygląd), playboya (który musi być z centrum uwagi) lub grzecznego chłopca (o nienagannych manierach).
W zależności od tego jaki macie kształt głowy, związując sobie je wyżej optycznie wydłużycie sobie owal twarzy. Związując je niżej uwypuklicie owal jaki posiadacie.
Najlepsze włosy do takiej fryzury to te lekko kręcone.
Podstawą jest tutaj nadanie odpowiednie nadanie struktury włosom i również ich odpowiednie cieniowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here