Fryzura na pazia

Fryzura na pazia to włosy sięgające do linii brody. Grzywka może być równo wystrzyżona, półokrągła, rozdzielona na boki lub naturalna. Fryzura na pazia charakteryzuje się mocnym cięciem z tyłu głowy, które z przodu przechodzi w długą grzywkę. Cieniowanie fryzury na pazia to już kwestia gustu. Może być delikatne lub bardziej odważne. Mogą też być różne długości między grzywką a resztą włosów. Fryzura na pazia może być bardzo krótka, wtedy włosy z tyłu są strzyżone na jeżyka. W zależności od tego, na jaką wersję pazia się zdecydujemy, będziemy musiały poddawać włosy innej pielęgnacji. Dłuższa i mniej radykalna wersja świetnie nada się dla pań niezdecydowanych, bo wraz ze zmianą zdania będą one mogły obciąć włosy na wiele innych sposobów. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla pań, które nie mają wiele czasu na stylizację swoich fryzur.

Paź modna krótka fryzura

Z jednej strony są one dość wygodne, ponieważ niewielka długość pozwala nam na szybkie mycie głowy i krótką stylizację. Z drugiej natomiast, posiadając krótkie włosy, z reguły trudno jest nam uciec od codziennego ich modelowania, ponieważ nie możemy spiąć ich w kucyk albo warkocz. Paź to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla pań mających kwadratowy lub prostokątny kontur twarzy oraz wyraziste rysy. Takie strzyżenie dodaje rysom miękkości i delikatności, łagodzi ostre kontury kości policzkowych. Znacznie ułatwia ułożenie sztywnych włosów, mało podatnych na stylizację.

Paź z bobem

Fryzura na paziaTrochę z boba, trochę z pazia. Połączenie tych dwóch fryzur dało całkiem zaskakujący i niezwykle kobiecy efekt. Włosy mają długość sięgającą ramion (element zaczerpnięty z boba), a do tego szeroką, zachodzącą na skronie grzywkę (nawiązanie do pazia). Wszystko jest mocno pocieniowane.

Dla kogo fryzura na pazia

Przeznaczona jest ona zatem raczej dla osób o chudych twarzach i prostych włosach. Jeżeli chodzi o kolor włosów, powinnaś wybrać jednolity odcień, który podkreśli kształt fryzury. Idealna, pozwalająca się wpisać w rockowy styl, byłaby głęboka czerń lub platynowy blond. Jeżeli cięcie jest stanowcze i niemal geometryczne na pierwszy plan wysuną się wszelkie mankamenty urody, takie jak duży nos lub pucułowate policzki i ostre rysy twarzy. Osoby posiadające bardzo kręcone włosy muszą liczyć się z tym, że w bardzo krótkim cięciu mogą uzyskać efekt podobny do afro. Naturalny paź z powykręcanymi kosmykami jest łatwiejszy do stworzenia i polecany osobom, które nie lubią dużo czasu spędzać przed lustrem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here