Farbowanie włosów jednorazowe

Stosowanie farb do koloryzacji nietrwałej jest niezwykle proste i bezpieczne, spokojnie możemy je wykonywać u siebie w domu. Jednodniowe farby mają zwykle postać kremu i przy ich pomocy można zmienić kolor włosów tylko na jeden z dzień. Po takie farby warto zatem sięgać np. przed imprezą lub też, aby sprawdzić, który kolor włosów najkorzystniej będzie prezentować się na głowie. Kolorowe farby do włosów zmywalne to doskonała alternatywa dla trwałej koloryzacji.

NIETRWAŁE FARBY DO WŁOSÓW

farby jednodniowe
farby kilkudniowe
żele
pianki
maskary
lakiery
szampony, szamponetki
Farbowanie włosów jednorazowePowody kupna zmywalnych farb do włosów są różne. Często jest to niezdecydowanie, strach przed zniszczeniem włosów lub opinia rodziców.
1. Schwarzkopf Live Pastel Spray- farba w formie sprayu, który ułatwia samodzielną koloryzację.
2. L’Oreal Paris Colorista SPRAY- utrzymuje się tylko do pierwszego mycia.
3. Spraye koloryzujące StarGazer zapewniają tymczasową zmianę koloru włosów, bez potrzeby ich rozjaśniania.
4. L’Oréal Paris, Colorista, 1-dniowy kolor w sprayu, Blue Hair- to kolor na 1 dzień, na tydzień lub 2 albo nawet na dłużej – w zależności od Twoich potrzeb.
Pianki koloryzujące są łatwe w aplikacji i bardzo wydajne, a przy tym dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. Jeśli więc masz ochotę na krótkotrwałą zmianę koloru lub nie jesteś pewna, czy dany kolor będzie dla Ciebie odpowiedni – wypróbuj pianki koloryzujące do włosów, które utrzymują się do około ośmiu myć. Warto jest więc wypróbować również tego typu kosmetyk do włosów.

Jednodniowa koloryzacja włosów w praktyce

Dziś farby do włosów to bardzo rozbudowana kwestia, a to jakie występują rodzaje farb do włosów jest sprawą na oddzielny temat. Koloryzacja włosów to dla wielu kobiet ważny element dbania o dobry wygląd. Jedne z nas lubią kolory stonowane i poruszają się w bezpiecznych odcieniach brązu, czerni lub blondu. Inne z kolei lubią eksperymentować i szampański blond sprzed dwóch miesięcy wolą zamienić na głęboki kasztan. Są wśród nas też te lubią ekstrawagancję i odrobinę szaleństwa. Z dotychczasowego, jasnego odcienia, rezygnując na rzecz ognistej czerwieni lub urozmaicają look kolorowymi pasemkami. Po farby do włosów zmywające się po kilku myciach sięgają również panie, które chcą przekonać się, czy wybrany kolor pasm jest dla nich odpowiedni. Dzięki temu mogą sprawdzić, jak czują się i prezentują w kolorze blond lub odcieniach rudości, a następnie nałożyć na włosy trwały kolor lub – w razie niezadowolenia – wrócić do wyjściowej barwy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here