Estee Lauder, czyli kosmetyki dla perfekcjonistek

0
2068

Marka Estee Lauder to kosmetyki dla wyrafinowanych kobiet i prosta droga do piękna i luksusu. Popularne kosmetyki powstały w latach 40. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu kojarzone są z wysoką jakością i ekskluzywnością. Jak Estee Lauder zbudowała swoje imperium i co odpowiada za tak dużą popularność jej kosmetyków?

Estee Lauder to firma amerykańska, założona przez córkę europejskich emigrantów. Za powstanie marki i jej sukces odpowiada Josephine Esther Mentzer. Miłość do mieszania i łączenia różnych składników zaszczepił w niej wujek, który był chemikiem. Z jego pomocą Josephine Esther Mentzer stworzyła pierwszy krem, a zdobytą wiedzę wykorzystywała do otworzenia własnej firmy kosmetycznej.

Olejek, który przyniósł sławę

Kosmetykiem, który przyniósł sławę marce Estee Lauder, jest olejek do kąpieli znany pod nazwą Youth Dew. Zapoczątkował on całą linię luksusowych kosmetyków. Na początku oferta Estee Lauder opierała się głównie na kremach. Kosmetyki, które znamy dziś na rynek wprowadził syn Estee Lauder – Leonard. To on rozwinął firmę, poszerzył jej asortyment, wprowadził ją na giełdę oraz stworzył koncern znany na całym świecie.

kosmetyk Estee Lauder

Różany krem i inne wspaniałości

Różany krem. Kilka rodzaju kremów pod oczy i do twarzy. Renomowane zapachy dla kobiet. Kolorowe kosmetyki. Preparaty do demakijażu. Dziś Estee Lauder oferuje kobietom wszystko, co potrzebne jest do pielęgnacji i upiększania. Panie cenią kosmetyki Estee Lauder za przemyślany dobór składników, wyjątkową skuteczność oraz delikatną formułę. Na popularność marki wpływa też estetyka. Piękne opakowania, które cechuje nowoczesny i szlachetny design, sprawiają, że produkty Estee Lauder idealnie spisują się jako upominek dla wyjątkowej kobiety. Aby ułatwić zakup prezentu, marka tworzy gotowe zestawy upominkowe.

Po kosmetyki Estee Lauder sięgać mogą kobiety o różnym typie urody, z różnymi typami cery, w różnym wieku. Najczęściej Estee Lauder wybierają kobiety dojrzałe, które chcą skorzystać ze skutecznego przepisu marki na zatrzymanie młodości.

Perfumy Estee Lauder

Marka Estee Lauder to również skarbnica zapachów. Niesamowite kompozycje zachwycają kwiatową wonią i drzewnymi aromatami. Estee Lauder proponuje też orzeźwiające perfumy na bazie czerwonych owoców. Coś dla siebie wśród perfum amerykańskiej marki znajdą zarówno romantyczki, jak i odważne kobiety.

marce Estee Lauder

Każda kobieta zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Marka Estee Lauder zapewnia to, oferując wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji i makijażu. Pozwalają one dbać o urodę i wspierają walkę z różnymi problemami skórnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here