Czy wiesz, że ze sklejki produkuje się wspaniałe zabawki?

0
1389

Sklejka to materiał ekologiczny. Powstaje w wyniku sklejenia ze sobą cienkich warstw drewna. Jak wiadomo, drewno charakteryzuje się indywidualnym i nierównomiernym układem słojów oraz włókien. Jest to zatem surowiec, z którego powstają niepowtarzalne produkty, w tym także zabawki. Produkty dla dzieci ze sklejki pozwalają rozwijać dziecięcą wyobraźnię i pomysłowość. Co istotne, do ich montażu nie potrzeba żadnych narzędzi.

Domki ze sklejki dla dziewczynek i chłopców

Domki ze sklejki to sztandarowe produkty polskiej marki Ecostand. W asortymencie znajduje się wiele wariantów takich budowli. Wśród nich są zarówno domki dla lalek ze sklejki, jak i domki ze sklejki dedykowane chłopcom. Wszystkie wyroby posiadają certyfikat FSC (Forest Stewardship Council), które świadczą o stosowaniu zasad świadomej gospodarki leśnej. Mamy gwarancję, że materiały takie jak papier czy drewno pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł.

Domki dla lalek dostępne są w kilku opcjach wielkościowych i konstrukcyjnych. Do wyboru są domki jednopiętrowe lub dwupiętrowe. Mogą być w pełni zabudowane, jak i gwarantować dostęp z każdej ze stron. Większość z nich posiada przydatny uchwyt do przenoszenia. Wyjątkowych wrażeń z zabawy dostarcza domek składający się z dwóch modułów. Jest on dostępny w kilku przyjemnych dla oka wzorach. Amatorkom koni na pewno przypadnie do gustu stajnia ze sklejki, w której zaprojektowano rozsuwane drzwi oraz dach. Dziecko może samodzielnie lub wraz z rodzicami ozdobić taki budynek.

Chłopcy także mogą mieć frajdę z zabawy domkami ze sklejki. Producent przygotował dla nich budowle związane z motoryzacją i mechaniką. W ofercie są między innymi: remiza strażacka, budynek wojskowy, budynek budowniczego, posterunek policji. Takie produkty to wyjątkowa baza dla dziecięcych zabaw. Do tego prezentują się atrakcyjnie w każdym pokoju dziecka lub salonie.

Gry edukacyjne

Już dawno udowodniono, że różnego rodzaju gry pozytywnie wpływają na rozwój psychofizyczny dzieci. Gry edukacyjne ze sklejki to pomysł na wiele godzin wspólnej zabawy. Z całą pewnością fajną grą edukacyjną jest Alfabet ZOO ze sklejki. Pięknie wykonane elementy gry zachęcają do nauki liter oraz poznawania nowych wyrazów. Gra rozwija u dziecka zdolności zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z ewentualną przegraną.

Godne polecenia są także gry memory. One z kolei wspomagają pamięć i spostrzegawczość. Wyrobami ze sklejki mogą bawić się nawet najmłodsze pociechy. Tabliczki mogą przedstawiać zwierzęta, logo drużyn piłkarskich, dinozaury, ciastka lub postacie z cyrku. W sprzedaży są także gry memory w odsłonie bożonarodzeniowej.

Akcesoria do pokoju dziecięcego

Wszystkie domki ze sklejki dla lalek stanowią świetną dekorację pokoju dziecięcego. Jednak dostępne są także inne, przyjemne w odbiorze produkty. Każde dziecko uwielbia zabawę w kartonie lub pudełku. W sprzedaży są wykonane ze sklejki pojemniki do przechowywania dziecięcych zabawek, które równie dobrze mogą służyć jako miejsce do zabawy. Na takim pudełku lub skrzyneczce mogą być umieszczone różne dziecięce wzory.

Godną uwagi propozycją jest mapa świata wykonana ze sklejki. Pięknie prezentuje się na ścianie, ale posiada także walor edukacyjny. Dziecko na co dzień zaznajamia się z układem poszczególnych kontynentów oraz występującą na nich roślinnością i zwierzętami. Mapa została bowiem pięknie ozdobiona i pomalowana ekologicznymi farbami. Wszystkie wymienione zabawki można zamówić za pośrednictwem strony internetowej zesklejki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here