Na urodziny babci można jej ofiarować voucher do teatru na dowolnie wybrany spektakl lub zabrać ją na degustację najsłynniejszych herbat świata. Bardziej aktywne seniorki ucieszą się na indywidualny trening nordic walking z instruktorem. Oryginalnym pomysłem na prezent jest także seans w grocie solnej, który pozytywnie wpływa zarówno na zdrowie, jak i samopoczucie.

Trening nordic walking dla seniorki

Zajęcia nordic walking to doskonała forma aktywności fizycznej dla osób w podeszłym wieku. Trening z kijkami nie wymaga specjalnym umiejętności, angażuje większość mięśni ciała oraz wspomaga pracę serca i układu oddechowego. Prawidłowy marsz odciąża także stawy kończyn dolnych oraz kręgosłupa. Voucher na trening obejmuje naukę techniki dla początkujących a także fachową pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Ofert zajęć z nordic walkingu można szukać na portalu: www.superprezenty.pl.

Seans w grocie solnej

Dbanie o zdrowie jest ważne w każdym etapie życia, zwłaszcza w podeszłym wieku. Ciekawym pomysłem na prezent dla babci jest ofiarowanie jej vouchera na seanse w grocie solnej. Wytwarzający się w nich mikroklimat ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie, ponieważ: poprawia krążenie, obniża ciśnienie, zwiększa wentylację płuc oraz działa przeciwskurczowo. Pobyt w grocie solnej polecany jest również osobom z chorobami układu oddechowego czy odczuwających przewlekłe zmęczenie i brak energii.

Degustacja najbardziej znanych herbat świata

Oryginalnym prezentem dla seniorki będzie zabranie jej na pokazy i degustację najsłynniejszych herbat świata. W czasie godzinnego spotkania uczestnicy poznają wiele rodzajów ziół i herbat i dowiedzą się w jaki sposób je zaparzać i przygotowywać. Odbędzie się także degustacja. Na spotkaniu można będzie spróbować: białych, zielonych, czarnych, a nawet turkusowych odmian. Po zajęciach uczestnicy wracają do domu zadowoleni i zrelaksowani.

Voucher do teatru dla babci

W dniu urodzin babci można jej ofiarować voucher do teatru dla dwóch osób na dowolnie wybraną przez nią sztukę teatralną. Aby seniorka poczuła się wyjątkowo, warto wykupić jej miejsce siedzące w loży vip. Na seans teatralny babcia może zabrać dziadka lub najlepszą przyjaciółkę i wspólnie cieszyć się miłym prezentem urodzinowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here