Nie jest trudno się zorientować że moda na rozmiar XS jest już za nami. Ostatnie show telewizyjne Polska Supermodelka Plus Size również walczy z niezdrowymi trendami promując zdrowe, naturalne piękne kobiece kształty u kobiet. Piękne kobiety o rozmiarze XL i większym zasługują na iście królewskie traktowanie.

Bielizna dla wymagających kształtów

Bielizna damska w dużych rozmiarach to odpowiedź rynku na rosnące zapotrzebowanie w tym temacie. Szczególny prym wiedzie bielizna modelująca. Prawda jest taka, że doświadczenia puszystych Pań z nią bywają bardzo zróżnicowane, często więc nie spełnia ona w 100% naszych oczekiwań. Być może będzie uwierać, źle się zakładać, czy źle trzymać w ryzach nasze ciało. Kobiety plus size są szczególnie wymagające i mają do tego prawo.  Największym zainteresowaniem Pań w rozmiarach troszeczkę większych cieszą się również halki modelujące. Taka bielizna zazwyczaj pięknie się trzyma, łatwo się ją zdejmuje i odejmuje również kilka centymetrów z talii i boczków. Dzięki temu talia wygląda szczuplej w porównaniu do całego ciała. Ciało dzięki takiemu zabiegowi nabiera jeszcze lepszych proporcji i wygląda bardziej apetycznie cała figura nabiera tak zwanego kształtu klepsydry. Kształt ten jest również niezwykle pożądany nie tylko w przypadku puszystych Pań.

Dobrze dobrany stanik to podstawa

Bielizna damska w dużych rozmiarach to również odpowiednio dobrane staniki. Dzięki temu, że Panie noszące rozmiar XL mają pełniejsze kształty potrzebują bielizny która idealnie dopasuje się także do pełniejszego rozmiaru biustu. Staniki w większych rozmiarach szyte są z wytrzymałych materiałów najlepszej jakości. Fiszbiny wszywane w staniki dla Pań plus size są grubsze i trwalsze, dzięki temu bielizna plus size podoła każdemu wyzwaniu. Trenujesz aktywnie? To świetnie! Wytrzymała i oryginalna bielizna będzie idealna na każdą okazję. Niezależnie od tego czy trenujesz boks czy karate czy jeździsz rowerem w wyścigach nasza bielizna sprawi, że będziesz czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Bielizna na kształtne biodra

Podczas wyboru majtek i stringów kobieta o nieco pełniejszych kształtach powinna zwracać uwagę na rozciągliwość materiału i na profesjonalne wykończenie. Niebagatelne znaczenie ma tu także jakość tkanin z jakich wykonywana jest bielizna dla Pań plus size. Dobre majtki i stringi w dużych rozmiarach powinny być wykonywane z materiałów o najwyższej jakości by zapobiec wcześniejszemu zużywaniu się i rozdzieraniu. Kobiety o rubensowskich kształtach nie powinny w żadnym wypadku kupować bielizny w za małym rozmiarze, może skończyć się to bowiem nieprzyjemnymi otarciami.  Każda z nas niezależnie od noszonego rozmiaru lubi czuć się doceniana. Warto nosić koronkową piękną bieliznę na co dzień. Niezależnie od miejsca w jakim pracujemy bądź przebywamy. Nie ma to znaczenia czy aktualnie opiekujemy się naszym małym dzieckiem czy jesteśmy pracownikami korporacji. My kobiety powinnyśmy czuć się pięknie i zmysłowo w każdym momencie. Piękna dobrej jakości bielizna schowana pod ubraniem zapewni nam poczucie zmysłowości i niezachwianą pewność siebie wszędzie tam dokąd się udamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here