Balsam do włosów

Balsam do włosów ma za zadanie dogłębnie regenerować włosy, przywracać im prawidłowy poziom nawodnienia. Działanie balsamu można porównać do maski, ponieważ przy regularnym stosowaniu obu produktów efekty są długotrwałe. Balsam stosujemy około 1 do 3 razy w tygodniu, przetrzymując preparat 10-15 na głowie. Preparaty te działają znacznie silniej niż odżywki i w większości przypadków bazują na keratynie, aminokwasach i węglowodanach. Regenerują wewnętrzną strukturę włosów, nadają im zdrowy połysk, poprawiają poziom nawilżenia. Jednak stosowane zbyt często mogą prowadzić do tego, że nasze włosy będą przetłuszczone.

Balsam

Balsamy do włosów to kosmetyki, które sprawiają, że Twoje włosy są piękne, sprężyste i odżywione od cebulki aż po same końce. Balsamy wchłaniają się w głąb Twoich włosów, wspierając je od środka i poprawiając ich kondycję. Balsam jest produktem, który działa powierzchownie jak i wewnętrznie. Działa regenerując głębsze warstwy włosów, poprawiając połysk włosów i przywracając odpowiedni poziom nawilżenia. Skład balsamów bazuje na keratynie, aminokwasach i węglowodanach oraz zawiera wiele substancji kondycjonujących włosy: kwasy organiczne, wyciągi ziołowe, kompleksy proteinowe, witaminy. Każdy rodzaj włosów posiada zupełnie inne potrzeby, dlatego też wyróżnia się np. odżywkę i balsam do włosów kręconych, które z reguły są dość suche i podatne na puszenie się. Sposób używania odżywek i balsamów jest taki sam, jednak ich skład nieco się różni. Otóż balsamy posiadają bardziej luźną konsystencję i zawierają mniej tłuszczów.

Najlepsze balsamy do włosów

Balsam do włosówW balsamie zawarte są ekstrakty ziołowe, witaminy, ale także kreatyna i aminokwasy, z których zbudowane są włosy. Dodatkowo posiada on właściwości zapachowe, które jednak nie powinny być dla nas najważniejsze.
1. Balsam OBJĘTOŚĆ I NAWILŻENIE do włosów suchych – NATURA SIBERICA- Zawarte w balsamie ekstrakty z kosolimby są bogate w aminokwasy, które odbudowują naturalną strukturę zniszczonych włosów, oraz nadają naturalną objętość i puszystość.
2. Balsam Agafii do włosów cienkich i osłabionych- Gęsty balsam Agafii dla włosów cienkich i osłabionych. Oparty na mrożonej (strukturyzowanej) wodzie, zawiera wyciąg z 17 syberyjskich ziół, ekstrakt żywicy sosny długoigielnej, miód i olej łopianowy. Intensywnie odżywia, nawilża i odbudowuje strukturę włosa, stymulując jego wzrost.
3. Treat NaturTech Keratin Force balsam do włosów normalnych, delikatnych i zniszczonych- Pielęgnuje i wzmacnia głębokie warstwy włosów, odbudowuje keratynę włókien włosowych, zwiększa odporność mechaniczną włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here