Bajkowe miasteczko

Belville to słodkie miasteczko szczególnie w odniesieniu do kolorystyki ponieważ odcienie w nim przeważające to róże i fiolety w wersji pastelowej. W ten sposób prezentuje się ono na pierwszy rzut oka, jednakże niech to nie zwiedzie odbiorcy, ponieważ miasteczko kryje w sobie mnóstwo ciekawych bohaterów i interesujących historii z ich życia, które często stają się być…nierzeczywiste, a tym samym wciągające dla młodszych i starszych fanów przedstawianych opowieści.

Tym bardziej że historie te składają się w całości z klocków, a użytkowniczka ( lub użytkownik) ma możliwość dzięki temu, że przyczynia się do powstawania miasteczka, poczuć tak jakby sama była mieszkanką tego magicznego miejsca.

Belville w interpretacji Lego

Oferta jaką przedstawia odbiorcom duńska firma Lego jest bardzo szeroka, a seria Lego Belville cieszyła się wielkim uznaniem przez wiele lat, bo przeszło dziesięć.

Nie ma się co dziwić, ponieważ postacie jakie zostały tutaj przedstawione nasuwają na myśl dzieciństwo, szczególnie dla tych którzy lubią poznawać delikatne księżniczki oraz wierzyli w istnienie wróżek i czarownic. Jednakże to nie wszystko bo seria przypomina w swoich zestawach o wartości życia rodzinnego za sprawą małej bohaterki Pameli, która wraz ze swoimi najbliższymi ma możliwość korzystać z uroków miasta ucząc się na przykład jazdy konnej czy uczęszczając na zajęcia taneczne.

Seria Lego Belville to przede wszystkim ludzie, i opiera się ona na codziennym życiu i doświadczeniach, chociaż aby uniknąć nudy bohaterowie mają również różne ciekawe przygody. Mamy tutaj dzieci i dorosłych, którzy żyją wśród domowych zwierząt, co również charakteryzuje tą serię klocków, poza tym bohaterowie mają możliwość by skorzystać z kawiarenki z lodami lub uczestniczyć w pokazie delfinów, a także… wylegiwać się na wyspie pełnej wróżek!

Jednak to nie wszystko ponieważ seria Belville to także życie królewskie, dlatego użytkownik i fan tych kolorowych opowieści ma możliwość by uczestniczyć w królewskim ślubie, odwiedzić stajnie królewskie, a także zapierający dech w piersiach pałac w towarzystwie rodziny królewskiej.

Seria Lego Belville zdobyła swoje uznanie dzięki temu, że dotyka wielu wartych uwagi tematów i zdecydowanie nie jest nudną, na co wskazuje ilość zestawów jaka powstała na przestrzeni wielu lat.

Elementy miasta bez których trudno byłoby żyć

Przybliżyć należy tutaj ciekawe akcesoria stworzone specjalnie dla bohaterów serii, jak również budynki użytku publicznego z których mogą oni korzystać dzięki pomysłowości projektantów współpracujących z firmą Lego.

Zestaw LEGO 5810 Belville – Toaletka to idealna propozycja dla najmłodszych fanek serii, który składa się z zaledwie 23 klocków. Nic nie szkodzi, bo dziecko ma tutaj wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o upiększanie swojej nowej, małej przyjaciółki, bo może ją czesać, posadzić na krześle by przeglądała się w lustrze, doglądać kwiatów na stoliku, a to wszystko w towarzystwie sympatycznego zwierzaka, który jest skory do zabawy.

Zestaw LEGO 5808 Belville – Pałac Królewski jest już nieco większy, bo liczy sobie 210 klocków i z pewnością przypadnie do gustu małej miłośniczce królewskich tematów. W pałacu królewskim mieszkają Król i Królewna Rosalina wraz z wróżkami i zwierzętami, dzięki tym bohaterom codzienność twojego dziecka będzie zdecydowanie barwniejsza nie tylko w kolory, a także w pasjonująca zabawę.

Zestaw LEGO  5805 Belville – Sypialnia Królewny Rosaliny będzie zdecydowanie doskonałym uzupełnieniem pałacu, bo przecież nawet królewny potrzebują odpoczynku. A najpiękniejsze sny o przyszłości miasteczka będą się śniły na wygodnym łożu, gdzie stopy księżniczki ogrzewał będzie sympatyczny biały kotek. Zestaw liczy sobie zaledwie 70 klocków, jednak jest bardzo okazały i kolorowy.

Podsumowując

Pomimo tego, że tematyka zestawów z serii Belville jest różnorodna, to nic nie szkodzi, ponieważ połączone ze sobą przyczynią się do lepszej zabawy i tworzenia coraz to nowszych i bardziej interesujących scenariuszy, które twoje dziecko może wymyślać z rówieśnikami albo nawet z tobą, jeśli również jesteś fanem klocków Lego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here