Używasz podkładu kryjącego? O tym nie możesz zapomnieć

0

Jak każda miłośniczka makijażu cenisz kosmetyki, które potrafią wyrównać koloryt cery, zakryć mankamenty urody i stworzyć idealne tło dla makijażu oczu i ust. Podkład kryjący to jeden z twoich ulubionych fluidów? Dobry wybór! Sprawdź jednak, jak nie popełniać częstych błędów, stosując tego typu produkty na co dzień.

Typowa trzydniówka? Zobacz objawy

0

Trzydniówka to choroba, która niepokoi wielu rodziców. Ciężko ją przeoczyć, ponieważ najczęściej daje widoczne objawy. Sprawdź, jak rozpoznać to schorzenie i jak postępować.

Sprawdzone zabawy na imprezy dla dzieci

0

Kinderbal to specyficzne wyzwanie dla rodziców, którzy muszą sprostać wymogom swoich dzieci, by ich urodziny były wyjątkowe i przyniosły radość zarówno solenizantowi, jak i gościom. Tort i prezenty to zwykle za mało. Dodatkowe atrakcje stają się podstawą kiedy organizujemy imprezy dla dzieci. Prezentujemy kilka sprawdzonych metod zabawy.

Ślub w plenerze jesienną porą? A dlaczego nie?

0

Lato dobiegło końca, a wraz z nim nadeszły dżdżyste dni i niepewna, jesienna aura. Jednak sezon weselny jest aktualnie na samym półmetku. Marzysz o ślubie w plenerze, najchętniej we własnym ogrodzie, ale termin uroczystości przypadł na sam środek lata. Jak więc pogodzić obie te okoliczności?

W jaki sposób odwrócić działanie makijażu permanentnego?

0

Makijaż permanentny swego czasu był bardzo popularny. Decydowało się na niego wiele pań. Po pewnym czasie stwierdzały one jednak, iż wolą wyglądać bardziej naturalnie. Oczywiście efekty wykonanych zabiegów można odwrócić. Wykorzystuje się do tego zarówno laser, jak i preparaty kosmetyczne.

Moda dla każdego

0

Stare ludowe porzekadło mówi, że nie szata zdobi człowieka. I jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy. Jednak w ludzkiej świadomości funkcjonuje jeszcze jedne stare porzekadło, mianowicie „jak cię widzą, tak cię piszą”.

Balustrady drewniane czy szklane? – Klasyka vs nowoczesność

0

Balustrady przede wszystkim mają zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania ze schodów, ale nie można zapomnieć o ich funkcjach ornamentacyjnych. Odpowiednio dobrane mogą dopełnić design schodów, uatrakcyjnić wnętrze klatki schodowej i design antresoli lub wprost przeciwnie –zupełnie popsuć efekt tworzony przez schody.

Niepokojące objawy zdrowotne u maluszka – czy to może być alergia na mleko?

0

Szacuje się, że na problemy alergiczne cierpi coraz więcej osób – nawet 30-40% spośród nas. Choć uczulenia można nabawić się zupełnie niespodziewanie i w każdym wieku (nawet po pięćdziesiątym roku życia), to dzieci są szczególnie narażone na ich występowanie. Z części alergii się „wyrasta”, niektóre alergie słabną, a inne nabywa się lub – co gorsza – przekształcają się one w schorzenia takie, jak na przykład astma. Jednym z najczęstszych, najpowszechniejszych rodzajów uczulenia jest alergia na mleko krowie.

5 zalet otulacza bambusowego

0

Otulacz, jak sama nazwa mówi służy do otulenia, czy inaczej spowijania niemowlęcia. Istotną kwestią jest jednak wybór materiału, który będzie miał bezpośredni kontakt z bardzo delikatną skórą noworodka. Coraz większą popularnością wśród rodziców cieszą się otulacze bambusowe. Jakie zalety kryje w sobie ta niezwykła tkanina? O tym przeczytacie w naszym artykule.

Pomoce szkolne, czyli jak skutecznie urozmaicić naukę

0

Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Warto się zastanowić co można zrobić by nauka stała się bardziej atrakcyjna dla dziecka. Jednym ciekawszych rozwiązań jest zakup odpowiednich pomocy naukowych. Okazuje się, że czasami niewiele trzeba by rozbudzić w dziecku zainteresowanie do lekcji matematyki, geografii czy języków obcych. Poniżej postaram się opisać kilka gadżetów, które mogą sprawić, że chodzenie do szkoły przestanie być przykrą koniecznością.

ZOBACZ TEŻ